Dobre wiązary dachowe

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Dobre wiązary dachowe

Post autor: LadyD »

Najlepiej wybrać takie które będą miały najdłuższą gwarancję ,a z tego co się orientuję to może być to nawet 50 lat. W każdym razie warto pomyśleć najpierw o stabilnej konstrukcji dachowej, dlatego najlepsze będą wiązary w technologii płytek kolczastych
http://wpwinvest.pl/o-firmie/misja Jest to inwestycja na lata
Awatar użytkownika
Archi1
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:17

Re: Dobre wiązary dachowe

Post autor: Archi1 »

Konstrukcja w przypadku dachu jest niezwykle istotna. A do tego jest bardzo wazny sam projekt. Moim zdaniem jak już zabierać się za dach to najlepiej z kimś kto wykona dla nas projekt i później zrobi dach dokładnie według tego projektu. Takimi rzeczami zajmuje się https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ , przynajmniej mamy pewność że bedzie to dokładnie wykonane.
Awatar użytkownika
Michał74
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:06

Re: Dobre wiązary dachowe

Post autor: Michał74 »

Moi rodzice niedawno robili remont dachu - taki całkowity, z wymianą więźby itd. Zdecydowali się na dach w technologii MiTek, całością zajęła sie firma Binder Projekt - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Wykonali projekt, a potem zrobili konstrukcje. Poszła sprawnie, szybko i co najważniejsze dach jest solidny, na lata. Od razu widać, że to firma z doświadczeniem, ktora zatrudnia bardzo dobrych fachowców, godnych zaufania.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: Dobre wiązary dachowe

Post autor: milagros »

A czy słyszałeś o firmie MG Dachy https://mgdachy.pl/producent-wiazarow-dachowych/ ? Bo to są bardzo dobrzy producenci wiązarów dachowych, którzy rzetelnie wykonują zlecenia. Oni zajmują się zarówno projektowaniem, produkowaniem, jak i montażem. Także masz tu pełen zakres usług.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 56
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:03

Re: Dobre wiązary dachowe

Post autor: maggie »

Na twoim miejscu zgłosiłabym się do tej firmy https://mgdachy.pl/prefabrykacja/ Posiada ona ponad 20 lat doświadczenia w produkcji wiązarów dachowych. Z tego co wiem MG Dachy oferują również projekt dachu a także montaż konstrukcji. Wszystko załatwisz w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Dobre wiązary dachowe

Post autor: kasiakowa06 »

maggie pisze: ↑03 mar 2020, 22:54 Na twoim miejscu zgłosiłabym się do tej firmy mgdachy.pl/prefabrykacja Posiada ona ponad 20 lat doświadczenia w produkcji wiązarów dachowych. Z tego co wiem MG Dachy oferują również projekt dachu a także montaż konstrukcji. Wszystko załatwisz w jednym miejscu.
Albo do Wiązary Śmiatacz - technologie używane przez nich w budowie dachu są wydajne i ekonomiczne, sam zobacz: http://www.wiazary-kratowe.pl/technologia/
Obrazek
pawełek

Re: Dobre wiązary dachowe

Post autor: pawełek »

Zapewniamy szeroki asortyment pokryć dachowych oraz akcesoriów dachowych. Oferujemy invex remedies również doradztwo techniczne w zakresie wyboru technologii oraz produktów pod pokrycia dachów. Nasza firma zapewnia również transport produktów, profesjonalny transport.
ODPOWIEDZ