reklama dla firmy

gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zdecydowanie jestem zwolennikiem starej metody reklamy czyli drukowanie ulotek.Decydując się na większa ilość, sprawimy że ulotki bedą bardzo zauważalne i wiele osob o nas bedzie pamiętać. Dobrym miejscem na zamówienie ulotek jest ta drukarnia https://www.diamond-druk.pl/. Maja ciekawą ofertę.
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 44
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: reklama dla firmy

Post autor: kielonka »

Ja jakoś mniej przychylnie podchodzę do reklamy tradycyjnej, bo dla mnie to już jest zdecydowanie przeszłość. Wolę reklamować się w sieci, bo tutaj widzę naprawdę duży potencjał. Zresztą już agencja http://mbuzz.pl/ kilka kampanii przeprowadziła dla mnie i wszystko fajnie się zakończyło dla mnie.
Awatar użytkownika
klocia
Posty: 85
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:48

Re: reklama dla firmy

Post autor: klocia »

U mnie przy mojej działalności to tylko i wyłącznie sprawdza się marketing internetowy. Fajnie mi się współpracuje przy reklamie właśnie z agencją https://marketingbydgoszcz.pl/ która ma ciekawe pomysły i co najważniejsze są skuteczne. Klienci się pojawiają a ja mogę się tylko z tego cieszyć.
tośka

Re: reklama dla firmy

Post autor: tośka »

Reklama dla firmy to od jakiegoś czasu rzecz absolutnie obowiązkowa. Ciężko wyobrazić sobie firmę funkcjonującą na rynku, która nie prowadzi żadnej reklamy. Jednak jak dla mnie najważniejszą jej formą jest reklama w sieci. Mnie taką prowadzi Pan Piotr, którego znalazłam na stronie https://piotrpolok.pl/ . Takie działania muszą być naprawdę odpowiednio prowadzone. Ja z usług tej agencji jestem bardzo zadowolona.
walduś

Re: reklama dla firmy

Post autor: walduś »

Jeśli chodzi o reklamę to ja postawiłem na działania sieciowe kierowane przez ludzi od http://capability.pl/. Siedzą w tym od lat, więc po poznaniu mojej firmy wiedzieli jaką strategią marketingu internetowego, pobudzić zainteresowanie marką. Są w porządku i wiedzą co i jak działać żeby klient był zadowolony.
biankaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: biankaa »

Jeśli szukasz gadżetów reklamowych to polecam odzież z haftowanym logiem z GQB. Moim zdaniem koszulki, czapki itd będą idealnym upominkiem dla klientów. Można też zamówić tam odzież firmową dla pracowników. U nas w firmie od roku wszyscy chodzą w odzieży firmowej i wyglądaja dzieki temu bardzo profesjonalnie.
tośka

Re: reklama dla firmy

Post autor: tośka »

Czy zastanawialiście się nad tym jakie znaczenie mają kolory na ulotkach? W https://biznesuj.pl/kolory-na-ulotkach- ... znaczenie/ dowiecie się wielu informacji na ten temat, dodatkowo również zdobędziecie informację jaka firma jest najlepsza jeżeli chodzi o wykonanie ulotek
ODPOWIEDZ