reklama dla firmy

gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zdecydowanie jestem zwolennikiem starej metody reklamy czyli drukowanie ulotek.Decydując się na większa ilość, sprawimy że ulotki bedą bardzo zauważalne i wiele osob o nas bedzie pamiętać. Dobrym miejscem na zamówienie ulotek jest ta drukarnia https://www.diamond-druk.pl/. Maja ciekawą ofertę.
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 44
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: reklama dla firmy

Post autor: kielonka »

Ja jakoś mniej przychylnie podchodzę do reklamy tradycyjnej, bo dla mnie to już jest zdecydowanie przeszłość. Wolę reklamować się w sieci, bo tutaj widzę naprawdę duży potencjał. Zresztą już agencja http://mbuzz.pl/ kilka kampanii przeprowadziła dla mnie i wszystko fajnie się zakończyło dla mnie.
Awatar użytkownika
klocia
Posty: 85
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:48

Re: reklama dla firmy

Post autor: klocia »

U mnie przy mojej działalności to tylko i wyłącznie sprawdza się marketing internetowy. Fajnie mi się współpracuje przy reklamie właśnie z agencją https://marketingbydgoszcz.pl/ która ma ciekawe pomysły i co najważniejsze są skuteczne. Klienci się pojawiają a ja mogę się tylko z tego cieszyć.
tośka

Re: reklama dla firmy

Post autor: tośka »

Reklama dla firmy to od jakiegoś czasu rzecz absolutnie obowiązkowa. Ciężko wyobrazić sobie firmę funkcjonującą na rynku, która nie prowadzi żadnej reklamy. Jednak jak dla mnie najważniejszą jej formą jest reklama w sieci. Mnie taką prowadzi Pan Piotr, którego znalazłam na stronie https://piotrpolok.pl/ . Takie działania muszą być naprawdę odpowiednio prowadzone. Ja z usług tej agencji jestem bardzo zadowolona.
walduś

Re: reklama dla firmy

Post autor: walduś »

Jeśli chodzi o reklamę to ja postawiłem na działania sieciowe kierowane przez ludzi od http://capability.pl/. Siedzą w tym od lat, więc po poznaniu mojej firmy wiedzieli jaką strategią marketingu internetowego, pobudzić zainteresowanie marką. Są w porządku i wiedzą co i jak działać żeby klient był zadowolony.
biankaa

Re: reklama dla firmy

Post autor: biankaa »

Jeśli szukasz gadżetów reklamowych to polecam odzież z haftowanym logiem z GQB. Moim zdaniem koszulki, czapki itd będą idealnym upominkiem dla klientów. Można też zamówić tam odzież firmową dla pracowników. U nas w firmie od roku wszyscy chodzą w odzieży firmowej i wyglądaja dzieki temu bardzo profesjonalnie.
tośka

Re: reklama dla firmy

Post autor: tośka »

Czy zastanawialiście się nad tym jakie znaczenie mają kolory na ulotkach? W https://biznesuj.pl/kolory-na-ulotkach- ... znaczenie/ dowiecie się wielu informacji na ten temat, dodatkowo również zdobędziecie informację jaka firma jest najlepsza jeżeli chodzi o wykonanie ulotek
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: reklama dla firmy

Post autor: mart22 »

Bardzo dobrą formą reklamy, są różnego rodzaju gadżety reklamowe dla klientów. Tego typu działania dają nam możliwość zaprezentowania się, a także wpływają na wizerunek firmy wśród klientów. Dlatego, dobrze jest postawić na takie rozwiązanie. Tutaj możesz sprawdzić ofertę jednej z firm, która oferuje tego typu usługi https://goodproject.pl/kalendarze/biurkowe/
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 82
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:48

Re: reklama dla firmy

Post autor: kasiunia »

Każda firma , nawet ta najmniejsza powinna się reklamować. Oznacza to ni mniej ni więcej ,że od początku jej istnienia powinna zaopatrzyć się w takie gadżety jak wizytówki oraz ulotki reklamowe. W miarę rozwoju firmy i potrzeb reklamowych warto zaopatrzyć się w inne gadżety. Bardzo dobre materiały reklamowe Zielona Góra - to firma Capira. Tam znajdziecie wszystko co wam potrzebne.
Bodzio124

Re: reklama dla firmy

Post autor: Bodzio124 »

Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://weeko.waw.pl/tablice-reklamowe- ... nkurencji/ , gdzie znajdziecie wiele informacji na temat wykorzystania tablic reklamowych. Czy wiecie dlaczego tablice reklamowe są ważne?
Buziak

Re: reklama dla firmy

Post autor: Buziak »

W dzisiejszych czasach konsumenci są bardziej świadomi wpływu, jaki ich wybory mają na środowisko. To prowadzi do wzrostu popularności ekologicznych gadżetów, które są uważane za bardziej odpowiedzialny wybór. Na stronie https://nomi.com.pl/dlaczego-ekologiczn ... popularne/ można znaleźć analizę, jak ekologiczne gadżety wpisują się w potrzeby współczesnych konsumentów. Ekologiczne gadżety stają się również sposobem na wyrażenie osobistych wartości i zaangażowania w ochronę środowiska.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 262
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: reklama dla firmy

Post autor: lawenda »

Produkcją filmów reklamowych zajmuje się agencja https://www.ostro-video.pl/ i powiem wam szczerze - naprawdę dobrze im to wychodzi. Widziałam wiele ich dotychczasowych realizacji i wszystkie wyglądają świetnie.
Violetta

Re: reklama dla firmy

Post autor: Violetta »

Reklama powinna być prowadzona w każdej firmie od początku jej powstania. Na początek niech to są wizytówki oraz ulotki reklamowe. Później w miarę jak firma się będzie rozwijać można zainwestować w bardziej wyszukane gadżety reklamowe. Z pewnością długopisy reklamowe Zielona Góra przypadną waszym klientom do gustu. Bardzo przydatne są też kalendarze trójdzielne, które klienci często wieszają w swoich biurach.
ODPOWIEDZ