namiot magazynowy

Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

namiot magazynowy

Post autor: LadyD »

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj https://pronamiot.pl/index.php/kiedy-pr ... agazynowy/, znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 110
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:01

Re: namiot magazynowy

Post autor: pukla123 »

LadyD pisze: ↑13 sty 2020, 17:56 Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj https://pronamiot.pl/index.php/kiedy-pr ... agazynowy/, znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
moim zdaniem warto jest wynająć, mam nawet namiar na wynajem namiotów Polecam ci przejec oferte firmy Vitabri, bo jest bardzo szeroka, mają na wynajem przeróżne namioty, od reklamowych, eventowych, ogrodowych, budowlanych, aż po handlowe i pogrzebowe. Cenowo wychodzi nawet ok.
Awatar użytkownika
Bella33
Posty: 97
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:54

Re: namiot magazynowy

Post autor: Bella33 »

Ciekawą alternatywną dla murowanych magazynów jest wynajem bądź zakup namiotu magazynowego w firmie www.namiotyhalowe.pl. Szybki montaż i stabilne mocowanie. To oszczędna opcja. Jestem zadowolony, że zdecydowałem się na taką odmianę.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: namiot magazynowy

Post autor: Walkowa »

A czy orientujecie się może, gdzie można zamówić regały przesuwne do magazynu? Czy ktoś z Was korzysta właśnie z takich regałów na swoim magazynie?
Błłażej

Re: namiot magazynowy

Post autor: Błłażej »

Witaj. Pamiętaj, żeby dobrze zaplanować wszystkie procesy logistyczne. Magazyn, jego oznakowanie oraz umieszczenie w nim towaru to jedynie jedna odnoga. Podczas wysyłki paczek w dalszą trasę trzeba wiedzieć jak powinna wyglądać etykieta logistyczna. Niezbędne informacje znajdziesz na stronie https://www.aska.com.pl/produkty/179,kod-gs1.html. To potrzebna wiedza. Wtedy będziesz mógł sprawdzić gdzie znajduje się towar.
ODPOWIEDZ