meble - gdzie kupić?

Znasz dobry sklep meblowy? Kupiłeś/kupiłaś meble, z jakich jesteś zadowolony? Napisz o tym! Dołącz do nas, podziel się swoją opinią!
Awatar użytkownika
Donald-83
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2021, 23:15

meble - gdzie kupić?

Post autor: Donald-83 »

Cześć! Gdzie najprędzej kupilibyście meble? Do mnie chyba najbardziej przemawia producent mebli drewnianych bo właśnie takie wyposażenie wydaje się najtrwalsze. Wolę zresztą zapłacić trochę więcej, ale nie musieć się martwić o to, że meble będą mi się szybko niszczyć, rysować i tak dalej. Zresztą miałem już do czynienia z produktami z popularnych salonów i zdecydowanie nie byłem zadowolony, a wy?
Maryśka

Re: meble - gdzie kupić?

Post autor: Maryśka »

Teraz czasy mamy takie, że niechętnie chodzę po sklepach. Większość rzeczy w tym nawet i zakupy spożywcze zamawiam online, dlatego i meble ostatnio zamawiałam internetowo z Ikei. Kupiłam sofę, stół i krzesła. Byłam pozytywnie zaskoczona szybką realizacją. I wreszcie też udało się znaleźć wykonawcę od składania ich mebli. W Warszawie na ul. broniewskiego polecam dryndnąć do Pana Tomka - Montier mebli zajmuje się profesjonalnym montażem mebli z Ikei do każdego pomieszczenia
kaja8393

Re: meble - gdzie kupić?

Post autor: kaja8393 »

Macie w planach kupno stołu? Chcecie dobrać sobie najkorzystniejsze rozwiązanie i dobrą jakość? W takim razie zerknijcie na stronę https://venotto.pl/katalog-mebli/stoly/ . Myślę, że uda się Wam dobrać najlepszej jakości stoły. Będziecie z oferty zadowoleni!
ODPOWIEDZ