tiffany-studio-kortex.pl opinie

Awatar użytkownika
Koniczynka
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 14:17

tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: Koniczynka »

Dzień dobry wszystkim! Szukam lamp do salonu - chciałabym coś oryginalnego i stylowego. Bardzo podobają mi się lampy wykonane przez http://tiffany-studio-kortex.pl. Czy może ktoś z Was ma od nich lampy? Jestem ciekawa jakie są Wasze opinie!
Awatar użytkownika
oliwia534
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2019, 9:50

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: oliwia534 »

Mam w domu lampę od tiffany-studio-kortex.pl. Prezentuje się znakomicie, do tego po zapaleniu rozsiewa różnokolorowy blask, nadaje pomieszczeniu bardzo ciepły, przytulny klimat. Sklep ma sporo dobrych opinii, ja również mam o nim dobre zdanie.
Awatar użytkownika
kamila645
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2019, 9:19

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: kamila645 »

Ja się po prostu zakochała w lampach od tiffany-studio-kortex.pl. Mam już 3 a to zapewne dopiero początek mojego małego szaleństwa :) Jestem zachwycona, więc moja opinia będzie pewnie nie do końca obiektywna, ale gorąco polecam :)
Awatar użytkownika
Gina
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:24

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: Gina »

Lampy od tiffany-studio-kortex.pl są cudowne. Nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli chcesz znać moją opinie to śmiało zamawiaj. Faktycznie są stylowe i oryginalne. A do tego świetnie wykonane. Producent dba o każdy szczegół. U mnie jest już kilka tych lamp i sprawdzają się w każdej aranżacji.
Awatar użytkownika
ala432
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019, 19:08

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: ala432 »

Mam w domu dwie lampy od tiffany-studio-kortex.pl i mam bardzo dobre opinie na temat tej firmy. Lampy wyglądają przepięknie i dają przytulny efekt. Polecam je do każdego pomieszczenia - i nowoczesnego, i tradycyjnego.
Awatar użytkownika
balbina660
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2019, 18:40

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: balbina660 »

Na zakup lampy na tiffany-studio-kortex.pl zdecydowałam się z dwóch powodów: nie widać, że są to repliki oraz lampy są o wiele tańsze od oryginałów. Czytałam też wiele opinii i wszystkie zachwalały tego sprzedawcę. Polecam ich każdemu.
Awatar użytkownika
ilona965
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 19:06

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: ilona965 »

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam lampy od tiffany-studio-kortex.pl, od razu się w niej zakochałam. Poszukałam opinii o firmie i zamówiłam lampę. Zaskoczyła mnie cena, bo byłam przekonana, że to oryginalna lampa od Tiffany'ego, a w ogóle nie widać różnicy.
Awatar użytkownika
jagoda401
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2019, 18:51

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: jagoda401 »

Znam wiele pozytywnych opinii na temat tiffany-studio-kortex.pl i dołożę do nich swoją. Lampy są wspaniałe i podobają się każdemu z moich bliskich. Dodatkowo cena jest dużo niższa od tych oryginalnych.

dokumenty potwierdzające staż pracy
Awatar użytkownika
roksana321
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, 18:53

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: roksana321 »

Lampy od tiffany-studio-kortex.pl są inne niż wszystkie inne lampy. Po jej włączeniu po całym salonie rozlewa się różnokolorowy blask. W mojej opinii jest to piękna i tańsza niż oryginał lampa.
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: Tapiekna »

Rzeczywiście całkiem fajnie się prezentują, ale warto też dać szanse innym sklepom. W sieci jest ich całkiem sporo, więc porozglądajcie się także za innymi lampami. Zerknijcie sobie na stronkę https://www.cudownelampy.pl/lampy-azzardo.html Myślę, że bez problemu każdy powinien znaleźć tu interesujące lampy, takie które będą pasować do waszego stylu w mieszkaniu.
Awatar użytkownika
cappi
Posty: 2
Rejestracja: 07 sty 2020, 19:43

Re: tiffany-studio-kortex.pl opinie

Post autor: cappi »

Piękne lampy w stylu loftowym i nowoczesnym możesz kupić tu https://elampki.pl/pol_m_Nowoczesne-152.html ja uwielbiam taką stylówkę - nieoczywistą, surową. Najbardziej podoba mi się połączenie drewna, sznurków, metalu. To dla mnie totalny sztos, który zawsze będzie ponadczasowy :)
ODPOWIEDZ