Naprawa klimatyzacji

Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Naprawa klimatyzacji

Post autor: Kordia »

Niedawno zepsuła nam się klimatyzacja. Fachowiec stwierdził, że potrzebna będzie nowa część, z tym, że w naszej klimatyzacji ma ono inny kształt niż wszystkie urządzenia. Słyszałam, że http://www.ajp-cw.pl/ robią własne części. Słyszeliście kiedyś o tej firmie? Mają dobrej jakości części?
Awatar użytkownika
erlich0
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:14

Re: Naprawa klimatyzacji

Post autor: erlich0 »

Proponuję spytać również innej firmy, może będą wiedzieć więcej i znajdą sposób na naprawę. Ja swoją klimatyzację naprawiałem u https://www.klimatyzacjagarwolin.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Szybko i sprawnie.
Patrix

Re: Naprawa klimatyzacji

Post autor: Patrix »

Kordia, nie słyszałem o tej firmie, ale słyszałem że Ventix Serwis (https://www.ventixserwis.pl/) zajmuje się przeglądem, serwisem i naprawą klimatyzatorów. Wydaje mi się, że w przypadku takich instalacji jak instalacja klimatyzacji, nie warto iść w zamienniki, tylko kupować oryginalne części. Ale mogę się na tym nie znać do końca, więc zawsze możesz to zweryfikować chociażby z kimś z tej firmy, którą Ci podesłałem. W końcu nie ma to jak rozmowa z kimś, kto zajmuje się tym na co dzień i od wielu lat, prawda? :)
ODPOWIEDZ