Izolacja fundamentów z WB

Awatar użytkownika
wiesław
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2021, 20:08

Izolacja fundamentów z WB

Post autor: wiesław »

Znacie się chociaż trochę na izolacji fundamentów? Potrzebuję kilku rad żeby za kilka lat nie mieć problemu z nieszczelnością czy czymś innym.. Przede wszystkim zastanawiam się nad materiałami, bo to chyba kluczowe , prawda? Dobry znajomy polecił mi WB DUO FLEX bo sam go używał i naprawdę fajnie mu się ten system sprawdził no i dodatkowo można też go wykorzystać przy remoncie balkonu i w innych sytuacjach kiedy ta skuteczna hydroizolacja jest niezbędna. Co o tym wszystkim sądzicie?
Awatar użytkownika
Walenty_80
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 23:27

Re: Izolacja fundamentów z WB

Post autor: Walenty_80 »

Akurat dobrze, że wspomniałeś o remoncie balkonu bo sam to robiłem nie tak dawno i też zdecydowałem się na materiały z WB za namową kolegi. Oprócz Duo Flex miałem też do dyspozycji WB Tape czyli taka taśma do izolacji. Generalnie prawda jest taka że jak się decydujesz na jakąś markę to lepiej wszystkie materiały kupić właśnie tej firmy. Nie po to tworzy się takie kompleksowe systemy zeby sobie wybierać po jednym produkcie ;D
Awatar użytkownika
Boguchwala
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 18:14

Re: Izolacja fundamentów z WB

Post autor: Boguchwala »

Też się mogę wypowiedzieć, bo miałam styczność z firmą Water Block i ich produktami. Jakieś 5 lat temu przeciekał mi taras i oczywiście okazało się, że ekipa remontowa prawdopodobnie zaniedbała albo jakoś niedokładnie wykonała niektóre prace. Przez super opinie zwróciliśmy uwagę na WB, mąż się z nimi skontaktował i polecili nam swoje systemy do hydroizolacji tarasu. Robota wykonana a my mamy spokój do tej pory więc to chyba mówi samo za siebie, :)
ODPOWIEDZ