Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 91
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:48

Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: kasiunia »

Znajomi kończą właśnie budowę swojego upragnionego domu i teraz czas zająć się obejściem.Potrzeba wszystko dobrze zaprojektować a później po prostu wykonać. Znajomi mieszkają nie daleko Bydgoszczy i jak byliśmy tam ostatnio trochę mąż pomagał przy pracach przy domu.Teraz właśnie będą załatwiać sprawy związane z podjazdem do garażu i chodniczki wokół domu .Sprzedaż kruszywa prowadzi firma, na którą jak się okazuje można na prawdę liczyć.To ta sama firma, która dostarczała piasek na początku budowy. pzdr
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:23

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: motylek »

Ja ostatnio szukałam silosów do przechowywania oraz dozowania kruszywa. Trafiłam na firmę Porkon - http://www.porkon.pl/silosy-kruszywo.html i chyba skorzystam z jej oferty. Mają bardzo duży wybór specjalistycznych sprzętów a ceny nie odstraszają. Ktoś z was korzystał z ich usług?
Awatar użytkownika
reksio
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:07

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: reksio »

Coś mi tam świta, jeśli chodzi o firmę od kruszyw budowlanych. Odesłałbym Cię do https://podolski-kruszywa.pl/kruszywa-b ... i-drogowe/# , a na stronie masz pełen asortyment. Z tego, co widzę to mają m.in. piasek, pospółę, kliniec, mieszanki kamienne etc. O coś takiego Ci chodzi?
Kosa
Posty: 50
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:54

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: Kosa »

Dobrą ofertę kruszyw znalazłam u www.nabzdyk.com.pl. Wiem, że można u nich na pewno dostać żwir, piasek i tłuczeń granitowy. Ofertę mają szeroką i co najważniejsze konkurencyjną cenowo. Usługi świadczą terminowo i sprawnie.
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: anton »

To ja z kolei mogę wam doradzić firmę Stachyra działającą na terenie Lublina oraz całego województwa lubelskiego https://www.pwstachyra.pl/ W ofercie mają kruszywa i piach, ceny mają bardzo w porządku, sa też terminowi i solidni. Co więcej firma zajmuje się też wyrównywaniem terenu, wykopami, wyburzeniami i rozbiórkami, także wart miec na nich namiar.
andrzejgalik

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: andrzejgalik »

W Koninie to firma https://zwirowniabrzezno.pl/ obsługuje naszą budowę w zakresie sprzedaży i transportu kruszyw. Terminowo i profesjonalnie wywiązują się ze zleceń.
Mąki23816

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: Mąki23816 »

Najważniejsze to wiedzieć, skąd zamówić kruszywo i to w jak najlepszej jakości. Stąd mój pomysł o wykorzystaniu rozwiązań z oferty ekoprod.pl . To dzięki tej hałdzie otrzymałem do dyspozycji kruszywo w jakości doskonałej.
órnit

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: órnit »

Na pewno będziecie musieli rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się transportowaniem kruszyw. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://martrans-dg.pl/ Jest to sprawdzona firma z Dąbrowy Górniczej z usług, której sam od dawna korzystam.
Awatar użytkownika
waina
Posty: 89
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:07

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: waina »

Kto nie budował domu, ten nie wie ile kruszywa tak naprawdę na to wszystko idzie. My kruszywo kupiliśmy prosto ze źródła, od firmy Complex Car https://www.complex-car.pl/sprzedaz-kruszyw z Oławy. Oni mają szeroki zakres usług i korzystne ceny, prowadza usługi budowlane, transportowe i właśnie sprzedaż kruszywa. Ich oferta jest jak najbardziej opłacalna, kruszywo dowożą na miejsce, polecam ich serdecznie.
Jacekś17

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: Jacekś17 »

Wydaje mi się, że w każdym mieście jest taka hurtownia w której tego typu elementy można kupić. Wiele hurtowni obecnie posiada strony internetowe jak np. https://www.rajbud.biz/ i to może ułatwić sprawdzenie gdzie dany produkt jest dostępny i w jakiej cenie. Hurtownie też zapewniają dojazd do klienta. Więc to nie problem.
Karol&Baśka

Re: Budowa domu - sprzedaż kruszywa

Post autor: Karol&Baśka »

Jeśli chodzi o kruszywa naturalne to tutaj mają takie http://skb-strefa-kamienia.pl/produkty/ ... naturalne/ i one są na prawdę bardzo dobrej jakości. My mamy stamtąd i jesteśmy bardzo zadowoleni. Także jeśli ktoś się waha to śmiało może brać. Pozdrawiamy
ODPOWIEDZ