Remont

Wszystko o hydraulice, armaturze, ceramice, farbach łazienkowych, fachowcach, cenach i funkcjonalności łazienek.
Błonia

Remont

Post autor: Błonia »

I nas czeka wiosną generalny remont łazienki. Musimy kupić dosłownie wszystko, wiem, że część na pewno zamówimy z Chle-Mar, bo okazało się, że w ich ofercie jest nawet armatura w bardzo dobrej cenie.
aburł

Re: Remont

Post autor: aburł »

Remont należało zrealizować natychmiast, także wolałem, aby zajął się tym ktoś solidny. Padło na doświadczoną ekipę http://noproblemlublin.pl/ , która całkowicie nas nie zawiodła. Realizacja remontu zajęła im dosłownie chwilę - właśnie to nazywam profesjonalizmem!
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 236
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Remont

Post autor: mart22 »

Tworząc swoje mieszkanie, nieco na nowo, warto zwrócić uwagę na wszelkie szczegóły, które pozwolą uzyskać konkretny efekt. Dlatego gdy szukasz ciekawych i pomysłowych elementów, które w pełni będą odpowiadać Twoim gustom, skorzystaj z tapet od https://esencjadesign.pl/tapety/wonderwall-tapety, które przede wszystkim są spełnieniem wszelkich oczekiwań i gustów, a obecnie obowiązuje na nie 5 % zniżki.
kaśka

Re: Remont

Post autor: kaśka »

ja teraz mysle jeszcze nad kasetonami do łazienki i do sypialni https://eurodeco.pl/ jak dlamnie sklep https://eurodeco.pl/ ma swietne rozwiązania pod tym kątem i ostatecznie chyba jednak postawię własnie na od nich produkty.
Ziółek

Re: Remont

Post autor: Ziółek »

Po ostatniej awarii kranu przekonałam się jak ważne w łazience są baterie - zarówno przy umywalce, jak i przy prysznicu i wannie. Tutaj są bardzo dobrej jakości - https://sklep.sotbe.com/ dość długo szukałam odpowiednich i jak trafiłam na te, to byłam już pewna że 'to to' :)
hiczungł

Re: Remont

Post autor: hiczungł »

Zdecydowałem się na to, aby remont powierzyć doświadczonym i sprawdzonym specjalistom. Realizacją tego zadania zajęli się www.graf-dom.eu a wyszło im to kapitalnie. To jest dokładnie to, co nazywam profesjonalizmem!
Awatar użytkownika
Steven2000
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:42

Re: Remont

Post autor: Steven2000 »

Kupiliśmy ostatnio nieruchomość w nie najlepszym stanie. Potrzebny był naprawdę solidny remont. Długo zastanawialiśmy się, czy zabrać się za to samodzielnie, ale... pochłonęłoby to zbyt wiele czasu i pieniędzy. Lepiej było po prostu wybrać dobrych fachowców. Ostatecznie padło na firmę https://termobud.com.pl/ – kierowaliśmy się poleceniami i opiniami znajomych.

Wyszło naprawdę doskonale i jeszcze zaoszczędziliśmy.
jksał

Re: Remont

Post autor: jksał »

Remont należało koniecznie powierzyć specjalistom. Na własną rękę bym tego nie zrealizował, dlatego zajęli się tym http://cd-firmabudowlana.pl/ . To dopiero profesjonalizm!
ODPOWIEDZ