Płytki do łazienki

Wszystko o hydraulice, armaturze, ceramice, farbach łazienkowych, fachowcach, cenach i funkcjonalności łazienek.
Awatar użytkownika
sławina71
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2021, 17:38

Płytki do łazienki

Post autor: sławina71 »

Zastanawiam się, jakie płytki do łazienki kupić. Odkąd zaczęliśmy budowę domu miałam już kilkukrotnie wizję na to, jak chcę, żeby ten dom wyglądał, łącznie z urządzeniem łazienki. Kilka razy ta wizja się zmieniała, ale jednak zawsze jakaś była, a w tym momencie totalna pustka, zupełnie nie wiem, w którym kierunku iść.
Joanna

Re: Płytki do łazienki

Post autor: Joanna »

W naszym przypadku padło na trawertyn. Skradł nasze serce podczas pobytu we Włoszech. Tam jest bardzo popularny. W Polsce jakoś spotyka się częściej granity i marmury jeśli chodzi o kamienie. Ma ciepłe kolory, które tworzą niezwykle przytulny, domowy klimat. Jako , że jest to kamień naturalny to jest w 100% zdrowy i ekologiczny (dla nas był to istotny argument ponieważ cały domek - z drewna utrzymany jest w naturalnej tematyce). Kupiliśmy w tym sklepie https://www.trawertyn-marmur.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam kamień jeśli ktoś szuka, naturalnego, eleganckiego i ponadczasowego materiału.
aparici

Re: Płytki do łazienki

Post autor: aparici »

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą hiszpańskich płytek Aparici w atrakcyjnych cenach.

Aparici to czołowy hiszpański producent kafli ceramicznych i gresów podłogowych. Nowe kolekcje są zawsze dużym wydarzeniem dla branży, gdyż Aparici wyznacza trendy, inicjuje mody, tworzy nowe style. Fabryka stosuje najnowsze technologie, m.in. sitodruku (sterowana cyfrowo linia do sitodruku natryskowego). Dzięki temu każda płytka jest inna, a efekt finalny ułożonej powierzchni jest bardziej naturalny. Siedziba firmy znajduje się w Alcora w Hiszpanii, gdzie produkcja płytek (azulejos) jest silnie związana z tradycją i tamtejszą kulturą. Początki firmy sięgają 1961 r. Dziś Aparici jest liderem w sektorze pod względem sprzedaży, jakości produktu oraz oryginalnego designu. Producent stosuje technologię podwójnego wypału: najpierw wypala się gliniany czerep, a następnie szkliwo. Drugi wypał odbywa się w niższej temperaturze co sprawia, że kolory potrafią być niezwykle intensywne, a szkliwo ma unikalny połysk. Jako że proces wypału jest niezwykle dokładnie kontrolowany, producent gwarantuje powtarzalność odcieni z dostawy na dostawę.

Aparici Polska / Dolna 41 w Warszawie
ODPOWIEDZ