Drewno w łazience – czy warto?

Wszystko o hydraulice, armaturze, ceramice, farbach łazienkowych, fachowcach, cenach i funkcjonalności łazienek.
Awatar użytkownika
andrea-63
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2019, 16:09

Drewno w łazience – czy warto?

Post autor: andrea-63 »

Słuchajcie, myślę o zastosowaniu drewna jako dodatku na ścianach w łazience, co o tym myślicie? Jakie drewno będzie do tego najlepsze? Wilgoć nie będzie problemem?
Awatar użytkownika
Macieja_71
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2020, 1:12

Re: Drewno w łazience – czy warto?

Post autor: Macieja_71 »

Ja mam drewno w łazience. Ważne jest tylko, aby wybrać właściwe drewno i je zaimpregnować. U mnie ten element wykonywała firma www.hanmark.pl. Podpowiedzieli mi, jakie drewno wybrać i wszystko ekspresowo zamontowali. Wszystko jest w porządku, wilgoć nie uszkodziła drewna, bo jest dobrze dobrane i zabezpieczone. Polecam :)
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Re: Drewno w łazience – czy warto?

Post autor: Joleczka091 »

Wedug mnie drewno zawsze i wszędzie się dobrze prezentuje. Mi się bardzo podobają klimatyczne łazienki urządzone z pomysłem, jak na przykład łazienki retro. Wyglądają one niebanalnie i bardzo ciekawie. W takiej łazience od razu przyjemniej się przebywa i poddaje pielęgnacji.
Awatar użytkownika
Elwira
Posty: 43
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:49

Re: Drewno w łazience – czy warto?

Post autor: Elwira »

Jeśli je odpowiednio zabezpieczysz, to nie widzę problemu. Drewno w łazience prezentuje się naprawdę świetnie :)
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Drewno w łazience – czy warto?

Post autor: bob »

Trudno mi jest się na ten temat wypowiadać, bo nie mam niczego drewnianego w łazience, ale jeśli chcesz mieć tam drewno, to musisz postawić na preparaty do konserwacji drewna . Dzięki nim będziesz mógł/mogła długo się nim cieszyć w łazience. I raczej zabieg bym powtarzał. A do tego pomyśl o dobrej wentylacji.
ODPOWIEDZ