Cerdesign.pl opinie

Wszystko o hydraulice, armaturze, ceramice, farbach łazienkowych, fachowcach, cenach i funkcjonalności łazienek.
Awatar użytkownika
celina_68
Posty: 29
Rejestracja: 12 maja 2019, 1:04

Cerdesign.pl opinie

Post autor: celina_68 »

Kochani! W związku z tym, że niedługo planuję remont kuchni i łazienki, to szukam sklepu z płytkami, który ma dobre opinie. Słyszeliście może o cerdesign.pl? Warto tam kupować? Jak to jest z jakością płytek?
Awatar użytkownika
Deresa1983
Posty: 12
Rejestracja: 05 cze 2019, 10:26

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Deresa1983 »

Jestem totalnie zakochana w ich ceramice dekoracyjnej. Spójrz tylko na tę piękną kompozycję:
Obrazek Jeszcze nic nie zamawiałam, ale mam zamiar. Ogromny wybór różnych wzorów!
Awatar użytkownika
Bromira1983
Posty: 25
Rejestracja: 11 mar 2019, 7:34

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Bromira1983 »

Moja opinia na temat cerdesign jest jak najbardziej pozytywna. Zamawiałam u nich płytki do łazienki. Przesyłka doszła bardzo szybko, a płytki były bardzo wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Czesław-71
Posty: 10
Rejestracja: 18 sie 2019, 13:15

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Czesław-71 »

Kupowałem jakiś czas temu płytki podłogowe w tym sklepie. Naprawdę dobra jakość. Płytki się nie rysują, są wytrzymałe na urazy mechaniczne i łatwe w czyszczeniu. Myślę, że warto robić tam zakupy.
Awatar użytkownika
Krzysztof_71
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 2:23

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Krzysztof_71 »

Dla mnie cerdesign to idealny sklep. Nie miałem czasu na jeżdżenie po stacjonarnych sklepach, więc chciałem zrobić zakupy przez internet. W tym sklepie się udało. Obsługa była bardzo miła i udzieliła mi niezbędnych odpowiedzi na pytania. Moja opinia na temat jakości ich usług i produktów? Bardzo dobra!

simatic s7-400
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:32

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Luiza »

Na cerdesign robię zakupy nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale również dzięki inspiracjom. Sprawdź ich stronę – regularnie umieszczają różne ciekawe artykuły. Dla mnie najbardziej przydatny był ten o aranżacji małej łazienki.
Awatar użytkownika
Zoja-82
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2019, 7:14

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Zoja-82 »

Kiedy zadzwoniłam do sklepu i zapytałam, jakie płytki będą najlepsze do mojej kuchni, to obsługa chętnie mi doradziła. Dzięki temu miałam pewność, że dokonałam najlepszego wyboru. Polecam ten sklep, ze względu na indywidualne podejście do klienta 😊.
Awatar użytkownika
Teodor63
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2019, 15:03

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Teodor63 »

Jeśli masz ochotę kupić płytki ceramiczne najwyższej jakości, to jak najbardziej polecam cerdesign. Bardzo dobre opinie w sieci zawdzięcza temu, że w swoim asortymencie ma tylko sprawdzone produkty najwyższej jakości. Kupując tam masz pewność, że inwestujesz w najlepszy produkt.
Awatar użytkownika
Olimpia
Posty: 7
Rejestracja: 27 mar 2019, 15:54

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Olimpia »

Jak dla mnie świetny sklep! Jakość adekwatna do ceny – polecam.
Awatar użytkownika
Katarzyna-88
Posty: 15
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:25

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Katarzyna-88 »

Obsługa klienta bardzo pomocna i miła – pomogli mi obliczyć ilość potrzebnych płytek i dobrać odpowiedni kolor. Jakość płytek ceramicznych na wysokim poziomie. Osobiście jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Cerdesign.pl opinie

Post autor: Walkowa »

Bez względu na to, gdzie zaopatrzycie się w ceramikę łazienkową - wannę umywalkę itp., to pamiętajcie, że aby wszystko wyglądało jak nowe przez wiele lat, musicie o to odpowiednio dbać. Na stronie https://grupamo.pl/porady/prawidlowa-pi ... -ceramiki/ znajdziecie ciekawy artykuł mówiący o tym, jak pielęgnować takie elementy w łazience. Polecam się zapoznać ;)
ODPOWIEDZ