Przydatne instalacje domowe

Awatar użytkownika
ronald73
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 13:07

Przydatne instalacje domowe

Post autor: ronald73 »

Jakie instalacje domowe uważacie za naprawdę przydatne? Przyznam się, że ja dopiero niedawno zdecydowałem się na montaż klimatyzacji i sam nie wiem, czemu tak długo mi to zajęło. Planuję też zainwestować w pompę ciepła, ale jest jeszcze czas. Korzystacie z takich systemów?
marina_żyłka

Re: Przydatne instalacje domowe

Post autor: marina_żyłka »

Moim zdaniem klimatyzacja to bardzo przydatny i niezbędny latem sprzęt domowy! Zwłaszcza,że ostatnio lato potrafi naprawdę dać do wiwatu jeśli chodzi o temperaturę:) Jak rozważacie zakup klimatyzacji jeszcze przed wakacjami, to polecam Wam zapoznanie się z ofertą https://www.elektroklim.pl/klimatyzacja - to liderzy na rynku, działają sprawnie i absolutnie bezproblemowo:)
Iśia

Re: Przydatne instalacje domowe

Post autor: Iśia »

marina_żyłka pisze: ↑24 maja 2021, 19:58 Moim zdaniem klimatyzacja to bardzo przydatny i niezbędny latem sprzęt domowy! Zwłaszcza,że ostatnio lato potrafi naprawdę dać do wiwatu jeśli chodzi o temperaturę:) Jak rozważacie zakup klimatyzacji jeszcze przed wakacjami, to polecam Wam zapoznanie się z ofertą https://www.elektroklim.pl/klimatyzacja - to liderzy na rynku, działają sprawnie i absolutnie bezproblemowo:)
Tez jestem za tym by klimatyzacja była w domu ;) Bardzo mi na tym zalezy. Tylko szukam klimatyzacji w okolicach Nowego Sącza jak tutaj http://biklim.pl
ODPOWIEDZ