klimatyzacja z ogrzewaniem

Awatar użytkownika
Tekla
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2022, 5:05

klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: Tekla »

Hej kochani! Jak tam radzicie sobie z ogrzewaniem w waszych domach? Na razie nie ma jeszcze tak dużej potrzeby, żeby to robić, ale ja juz zastanawiam się nad unowocześnieniem mojej instalacji. Słyszeliście o czymś takim jak ogrzewanie nadmuchowe? Ja dopiero niedawno dowiedziałam się, że niektóre klimatyzatory całkiem dobrze sprawdzają się jako ogrzewanie.
Awatar użytkownika
safira1990
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2022, 6:08

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: safira1990 »

U mnie jak na razie działa pompa ciepła, ale nie ukrywam, że też zastanawiałam się nad ogrzewaniem nadmuchowym właśnie. Może w przyszłym roku się zdecyduję, bo znajomi mi opowiadali, że koszt wcale nie jest wysoki, a wydajność całkiem dobra. W każdym razie pompa mi służy dobrze, więc chociaż na to nie mogę narzekać. Może ktoś inny też się wypowie? :)
shinyy

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: shinyy »

Nie wiem, jak wygląda tak naprawdę kurs montażu klimatyzacji , ale podobno można coś takiego ogarnąć. No i ja sprawdzam naprawdę najróżniejsze opcje i ja to jednak mam problem sobie to wszystko przygotować i działać odpowiednio. Dlatego ja w sumie na to sprawdzam sobie niektóre firmy.
maniaa88

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: maniaa88 »

U mnie standardowo jest problem ze znalezieniem odpowiedniej placówki, ale z czasem mam nadzieję, że to się zmieni. Dodatkowo podpowiem Wam, że sprawdzam takie firmy jak flamcogroup i liczę, że to będzie dla nas wartościowa opcja. No i co wy na to?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: Kaja »

Zazwyczaj klimatyzacje mogą nie tylko chłodzić, ale i grzać i o dziwo, co może być dla niektórych zaskoczeniem, jest to standardowa funkcja w takich urządzeniach.
Marines

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: Marines »

Wybór odpowiedniego systemu ogrzewania i chłodzenia to nie tylko kwestia komfortu, ale także ekonomii. Panasonic zdobywa uznanie na rynku dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.syneko.pl/aircon-dowiedz-si ... -panasonic więc warto wziąć to pod uwagę podczas planowania inwestycji w swoje mieszkanie.
polinezo

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: polinezo »

Jeśli już, to ciekawa jestem, jakie mamy możliwości, ale jeśli już, to dajcie znać, jak ma wyglądać tak naprawdę ten element. No i ja uważam, że naprawdę fajnie będzie po prostu stwierdzić, że nie ma to jak pompy ciepła szkolenia . Dzięki temu da się jak najwięcej wybrać i dobrać odpowiednie akcepty.
dariaa

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: dariaa »

A może warto też jednak zdecydować się na klimatyzatory ścienne ? Właśnie ostatnio sama zastanawiam się nad tym by w końcu postawić na klimatyzację. Tutaj firma posiada naprawdę bardzo dobrą i korzystną ofertę, a wy co na ten temat w ogóle sądzicie?
popppy

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: popppy »

Ja to może sama sobie co nieco ogarnę, ale powiem Wam, że dla mnie najgorzej będzie po prostu sprawdzić sobie, jak się szkolić. I na pewno f gazy certyfikat mnie interesuje, może akurat uda mi się z tym podziałać i będzie to dla mnie dobrym pomysłem. Co wy na to?
carmella

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: carmella »

Nie wiem, ale ja słyszałam, że bardzo dobra ma być klimatyzacja do domu poznań od firmy Klimax. Przede wszystkim jak mamy problem z wyborem odpowiedniego dla siebie urządzenia, to możemy liczyć na ich pełne wsparcie. Nie tylko, jak chodzi o dostawę czy montaż.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 91
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:48

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: kasiunia »

Klimatyzacja jest dzisiaj traktowana na równi z innym instalacjami takimi jak wod-kan czy centralnego ogrzewania. Czy ktoś wyobraża sobie w domu sytuację kiedy brakuje instalacji elektrycznej? Podstawą każdej klimatyzacji jest klimatyzator i jeśli już zdecydujecie się na tą opcję to warto zrobić rozeznanie co do światowej czołówki tego sprzętu. Midea - to światowy lider tego sprzętu.
wikii

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: wikii »

Od pewnego czasu rozważam zainstalowanie takich urządzeń jak klimatyzacja ścienna noxa w moim domu. Co wyróżnia te urządzenia, dostępne na rynku, to ich solidne wykonanie oraz atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: klamka »

Muszę zakupić klimatyzator ale interesuje mnie też system monitorujący pracę poszczególnych jednostek. Świetną ofertę na takowy system IMM, udało mi się znaleźć pod tym linkiem: https://aircon.pl/produkty/system-imm. Jeśli szukacie niezawodnego sprzętu na lata, to warto do nich zajrzeć.
gogol

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: gogol »

Znalezienie wysokiej jakości pomp ciepła może być łatwe, zwłaszcza pod tym linkiem: https://zymetric.pl/produkty. Według relacji znajomego, ich sprzęt działa sprawnie nawet w trudnych warunkach, co sprawia, że są godne uwagi.
areeek

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: areeek »

Ostatnio przeglądałem ofertę klimatyzatorów i zauważyłem, że strona https://daikin.konin.pl ma naprawdę interesujące propozycje. Bogactwo opcji pozwala na dopasowanie klimatyzatora do różnych potrzeb. Chciałbym również dowiedzieć się więcej na temat ich efektywności energetycznej, zwłaszcza w kontekście oszczędności energii.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: diademe »

Jeśli poszukujesz rzetelnej i doświadczonej firmy zajmującej się montażem klimatyzatorów, zastanów się nad propozycją firmy https://www.climapolska.com.pl/tania-klimatyzacja/. Mają oni obszerne doświadczenie w tego rodzaju działaniach, a wierzę, że zapewnią sprawne i profesjonalne usługi. Dodatkowym atutem jest krótki czas oczekiwania na realizację usługi.
Mari97

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: Mari97 »

Najlepiej postawić na solidny sprzęt, który będzie działał jak należy, a przy tym nie będzie pobierać za dużo prądu. AIWA - japońska marka daje na swoje klimatyzatory aż 10 lat gwarancji, a do tego mają tryb ECO, dzięki któremu pobierają one do 60% mniej.
joaśkaa

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: joaśkaa »

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem klimatyzacji, warto rozważyć ofertę dostępną na stronie https://daikin.konin.pl W mojej opinii, ich produkty wyróżniają się wysoką skutecznością, a obsługa zawsze służy pomocą i fachowym doradztwem.
gansia

Re: klimatyzacja z ogrzewaniem

Post autor: gansia »

Wraz z postępem technologicznym, klimatyzacja staje się coraz bardziej energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Z pewnością warto zauważyć, że nowsze modele zużywają mniej energii i emitują mniej szkodliwych gazów, co czyni je dobrym wyborem dla środowiska. Ponadto dobrze utrzymany system klimatyzacji może również pomóc zmniejszyć alergie i poprawić jakość powietrza
ODPOWIEDZ