Klimatyzacja Wrocław

Awatar użytkownika
Leonard1984
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 14:26

Klimatyzacja Wrocław

Post autor: Leonard1984 »

Cześć. W końcu zdecydowałem się poszukać firmy, która oferuje montaż klimatyzacji we Wrocławiu. Nie ukrywam, że ofert jest dość sporo, ale mam już na oku kogoś konkretnego. Powiedzcie mi, jak to u was wyglądało? Jesteście zadowoleni, że zdecydowaliście się na montaż takiej instalacji? Nie macie zastrzeżeń co do działania?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Klimatyzacja Wrocław

Post autor: Walkowa »

Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się sprzedażą oraz montażem klimatyzacji we Wrocławiu, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://czystyklimat.pl/. jak widać do wyboru są tam różne marki klimatyzatorów, a przy ich zakupie można również liczyć na profesjonalny montaż. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)
Aneta S

Re: Klimatyzacja Wrocław

Post autor: Aneta S »

Ponad rok temu skorzystalismy z uslug LepszePowietrze.com. zrobili nam projekt, montaz i teraz serwisuja 5 jednostek klimatyzacji. Dobrali nam jedostki super do projektu domu, klimatyzacja dziala wydajnie i bez zadnych usterek. Cenowo wyszli najlepiej, sasiedzi tez robili w LepszePowietrze.com. moge smialo polecic! Dzialaja na terenie Wroclawia i okolic. Wiem ze robia tez fotowoltaike i pompy ciepla. Usluga zostala wykonana na czas a kontak z firma w pelni profesjonalny. Bylo to bardzo mile doświadczenie po tym co nas spotkalo z innymi fachowcami podczas budowy domu szczegolnie w czasie pandemii.
Paweł K.

Re: Klimatyzacja Wrocław

Post autor: Paweł K. »

Ja również dla Wrocławia i okolic mogę polecić montaż klimatyzacji przez firmę LepszePowietrze.com. Świetny kontakt telefoniczny, fachowe doradztwo, Pan Jarosław w wyczerpujący sposób udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące doboru urządzeń chłodniczych i tajników ich działania. Szybki i sprawny montaż klimatyzatora, robota wykonana czysto i fachowo, regularnie umwaniam się również na okresowe przeglądy urządzeń które wykonywane są równie sprawnie. Firma zajmuje się również montażem pomp ciepła.
ODPOWIEDZ