Klimatyzacja do domu Wrocław

Awatar użytkownika
Franciszka1975
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2020, 2:07

Klimatyzacja do domu Wrocław

Post autor: Franciszka1975 »

Polecicie mi jakieś firmy z Wrocławia zajmujące się montowaniem klimatyzacji w domach? Nie znam żadnych specjalistów, a chciałabym, żeby usługa została naprawdę profesjonalnie zrealizowana.
Awatar użytkownika
fortunat_89
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 21:31

Re: Klimatyzacja do domu Wrocław

Post autor: fortunat_89 »

Zgłoś się do firmy klima24h.pl. Oferują nie tylko montaż, ale i naprawę w razie potrzeby. W mojej opinii są rzetelni, rzeczowo podchodzą do zleceń i realizują je na zadowalającym poziomie. Natomiast ceny usług mają naprawdę konkurencyjne.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 87
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:55

Re: Klimatyzacja do domu

Post autor: messa »

My jesteśmy z Gdańska i nasza klimatyzacja zajęła się firma lokalna, czyli ASCOKLIMA 2 https://www.ascoklima2.pl/klimatyzacja. Poradzili sobie bardzo dobrze, to doskonali fachowcy, posiadają szeroki zakres usług, są świetnymi, profesjonalnymi fachowcami. Zainstalowana przez nich klimatyzacja, nie tylko reguluje temperaturę w pomieszczeniach, ale dodatkowo filtruje, odświeża i automatycznie oczyszcza powietrze, całość wyszła w dobrej cenie, polecam.
dóbirm

Re: Klimatyzacja do domu Wrocław

Post autor: dóbirm »

Warto zdecydować się na klimatyzację w domu. Jeżeli mieszkacie na terenie Warszawy lub okolic to polecam wam zapoznać się z ofertą http://progressklima.com.pl/ Od nich zakupicie porządną klimatyzację w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
merong
Posty: 61
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:56

Re: Klimatyzacja do domu Wrocław

Post autor: merong »

Niestety u nas latem nie dawało się wytrzymać w domu, temperatura powyżej 30 stopni w pomieszczeniu była dla mnie ogromną udręką, dlatego musieliśmy pomyśleć o klimatyzacji,. Montażem klimy w naszym domu zajęła się firma KLIMAT OK https://klimat-ok.wroclaw.pl/montaz-klimatyzacji/ z Wrocławia, która działa na terenie Dolnego Śląska. To rzetelni ludzie, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i doświadczenie, z instalacja klimatyzacji poradzili sobie bez najmniejszego problemu i w korzystnej cenie, polecam.
ODPOWIEDZ