Instalacje niezbędne w domu

Awatar użytkownika
Dzwonimierz_67
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2021, 4:45

Instalacje niezbędne w domu

Post autor: Dzwonimierz_67 »

Witam. Jakie są waszym zdaniem instalacje niezbędne w domu i jednocześnie poprawiające komfort codziennego życia? Dla mnie bardzo istotna jest klimatyzacja domowa, więc bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na jej montaż. Tylko dzięki temu w moim domu panuje optymalna temperatura. Też macie klimę? Jak wam się sprawuje?
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

Re: Instalacje niezbędne w domu

Post autor: meleczko »

Pełna zgoda, klimatyzacja musi być, teraz latem potrafi być po 38 stopni, to zdecydowanie temperatura nie do życia, dlatego klima w domu czy w pracy to podstawa. W Białymstoku solidna firma, która sprawdzi wam się z pracami związanymi z montażem klimatyzacji to Klimapro https://www.klimapro.com.pl/oferta/montaz-klimatyzacji U nas oni klimę montowali, oni ją serwisują, wszystko idzie im szybko i sprawnie, punkt też ode mnie za nieprzesadzone ceny, take jeśli jesteście z okolicy to możecie śmiało z ich usług korzystać, będziecie zadowoleni.
RyszardŹ

Re: Instalacje niezbędne w domu

Post autor: RyszardŹ »

Bardzo ciekawy temat. Ja niedawno korzystałem z usług firmy https://www.hdsigma.pl. Wykonali dla mnie przewierty sterowane, które pomogły mi przeprowadzić instalację telekomunikacyjną i energetyczną do mojego domu. Dysponują wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym zapleczem maszynowym. Przy okazji udzielają aż 36 miesięcznej gwarancji na swoje usługi.
BartekPl

Re: Instalacje niezbędne w domu

Post autor: BartekPl »

Ja nie wyobrażam sobie już życia bez klimatyzacji w swoim domu. Przed jej instalacją w czasie lata nie dało się u mnie wytrzymać. Wysokie temperatury przeszkadzały nam zarówno w czasie dnia, jak i w nocy. Postanowiliśmy wtedy, że wymienimy nieskuteczne wiatraki na klimatyzatory. Ich dostarczeniem i montażem zajęła się firma Everesti z Piaseczna. Urządzenia są bardzo wydajne, ekonomiczne i proste w obsłudze. Jestem bardzo z nich zadowolony i zdecydowanie mogę je polecić.
ODPOWIEDZ