maluty.com.pl opinie

Awatar użytkownika
Kasia_M
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2019, 11:41

maluty.com.pl opinie

Post autor: Kasia_M »

Moi teściowie zamierzają pomalować dach swojego domu, dowiedziałam się, że to usługa mocno specjalistyczna i trzeba wybrać sprawdzonego fachowca. Kolega polecił mi maluty.com.pl - podobno malują specjalistyczne powierzchnie, włącznie z galeriami, centrami handlowymi, powiedział, że są niezastąpieni. Czy ktoś z Was może to potwierdzić? Wszystkie opinie mile widziane :)
Obrazek
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: karin33 »

maluty.com.pl - znam z doświadczenia. Mega profesjonalna ekipa. Temat malowania może wydawać się prosty, ale to tylko pozory. Trzeba wiedzieć co i jak, a oni to wiedzą. Jakoś, rzetelność, doświadczenie - moja opinia nie może być inna - polecam.
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Kordia »

Korzystałam z usług firmy Maluty i ich dobra opinia jest w pełni zasłużona. Firma solidna, z dużym doświadczeniem. Wiedzą, jak robić, żeby było dobrze. Pełna satysfakcja z usługi. Podsumowująca opinia: 5+
Awatar użytkownika
Colio
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:45

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Colio »

Również miałam przyjemność współpracować z firmą Maluty. To dobrzy fachowcy, znający się na swojej robocie jak mało kto. Trudno mieć inną opinie niż pozytywną. Polecam.
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 63
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:16

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: olga83 »

Maluty faktycznie radzą sobie z malowaniem nietypowych powierzchni. Przy okazji pełny profesjonalizm. Z tego co widziałam opinie w necie są równie pozytywne.
Awatar użytkownika
Figa32
Posty: 19
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:47

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Figa32 »

Bo to dobra i sprawdzona firma. U mnie Maluty wykonali niesamowitą robotę. Te opinie nie biorą się znikąd. Wysoka jakość prac, konkurencyjne ceny, rzetelność i terminowość. Mogę pisać tylko w samych superlatywach. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Galia
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2019, 19:56

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Galia »

Ode mnie też pozytywna opinia dla Maluty leci. Świetna firma. Dla mnie zawsze liczy się jakość i terminowość. A tu oba te elementy bez zarzutu. Wszystko na tip top. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam.
Awatar użytkownika
kasia213
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:20

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: kasia213 »

Mogę spokojnie polecić maluty.com.pl. Fachowcy sprawdzeniu już przeze mnie przy okazji kilku projektów. Potwierdzam więc krążące na ich temat opinie - jest lepiej niż dobrze.
Awatar użytkownika
julka142
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 7:31

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: julka142 »

No trudno o złą opinie dla Maluty. Pomalowanie spadzistego dachu to nie bułka z masłem, a panowie poradzili sobie nad wyraz sprawnie. Jak przyjdzie kiedyś powtarzać ten zabieg to wiem gdzie szukać speców.
Awatar użytkownika
Anetta35
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:39

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Anetta35 »

A jaka jest Wasza opinia na temat dodatkowej hydroizolacji dachu, dostępne np. w ofercie https://hydroizolacje-dachow.pl/ ?
W tym przypadku mamy bowiem możliwość zabezpieczenia nowego, jak i uszczelnienia istniejącej już powierzchni dachu. Płynne membrany ułatwiają szybkie zastosowanie takiej metody ,. a przy tym taka warstwa ochronna będzie chroniła dach przez przynajmniej 25 lat.
Awatar użytkownika
julka32
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 8:11

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: julka32 »

Spece z maluty.com.pl malowali w naszej firmie. Nie ma się do czego przeczepić, fachowcy sprawni, robota wykonana dokładnie. Ceny również ok, jak masz powierzchnię wymagającą specjalnego podejścia, to to jest dobry adres. Moja opinia? Zdecydowanie warto :)
Awatar użytkownika
ania241
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:59

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: ania241 »

Maluty.com.pl mają świetną opinię i wcale się nie dziwię. Widziałam ich przy pracy, widziałam też efekty tej pracy. Aż miło popatrzeć.
Awatar użytkownika
ania43
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:11

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: ania43 »

Miałam do czynienia z maluty.com.pl. Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na ich temat. Dobrzy fachowcy, wyposażeni w niezbędny do takiej pracy sprzęt. Znają się na rzeczy i pracują naprawdę efektywnie.
Awatar użytkownika
iwona43
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 10:00

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: iwona43 »

Doskonale znam firmę maluty.com.pl. Już nie jeden raz świadczyli mi usługi polegające na malowaniu nietypowych powierzchni. Zawsze sprawni, zawsze profesjonalni. Trudno mieć złą opinię, jak fachowcy się tak zachowują.
Awatar użytkownika
oliwia32
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:21

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: oliwia32 »

Taki dach to faktycznie nie przelewki. Ale panowie z maluty.com.pl poradzą sobie bez najmniejszych problemów. Zdarzyło mi się korzystać z ich umiejętności i powiem jedne - dobre opinie na ich temat nie wzięły się znikąd. Zdecydowanie polecam do bardziej wymagających zadań.
Awatar użytkownika
ala342
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 8:12

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: ala342 »

Też miałam już okazję współpracować z firmą maluty.com.pl i mogę potwierdzić opinie jakie o nich krążą. To świetni fachowcy, do tego znający się na swojej pracy. Do tego terminowi i słowni. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
jola43
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:21

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: jola43 »

Maluty.com.pl to nie tylko świetna ekipa do malowania trudnych powierzchni. Ja akurat kupowałam u nich sprzęt BHP przy okazji organizowania swojego placu budowy. Mają dobre ceny i niezłe opinie, a można ich znaleźć i na allegro i we własnym sklepie internetowym.
Awatar użytkownika
sabina451
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 7:47

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: sabina451 »

Również mogę polecić firmę maluty.com.pl. Nie tylko sprawiają pozytywne wrażenie, ale również świetnie radzą sobie z najtrudniejszymi nawet zleceniami. U mnie poradzili sobie z dachem. W mojej opinii trudno o lepszych specjalistów. Rozmowy konkretne, żadnych tekstów w stylu - będzie pani zadowolona.
Awatar użytkownika
jola74
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 9:03

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: jola74 »

Znam firmę maluty.com.pl od kilku lat. Zawsze uważałam, że to świetni fachowcy. Nie tylko od malowania trudnych powierzchni. Mają też sklep z artykułami BHP i prowadzą doradztwo w tym zakresie. To w sumie zrozumiałe przy takiej pracy. Polecam, opinie o nich nie są przesadzone.
Awatar użytkownika
Alicja90
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 18:39

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Alicja90 »

Szukałam fachowca, który ma dobre opinie i trafiłam na maluty.com.pl. Postanowiłam skorzystać z ich usług i cieszę się, że tak zrobiłam. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam wszystkim, którzy chcą zrobić remont.
Awatar użytkownika
Olga789
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:22

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Olga789 »

Mam bardzo pozytywną opinię na temat firmy maluty.com.pl. Gdy z mężem zdecydowałam się na malowanie dachu, skorzystałam z ich usług i bardzo sobie chwalę ich prace. Bardzo fachowo, sprawnie i niedrogo.
Awatar użytkownika
Ewa117
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 18:52

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Ewa117 »

Gdy moi teściowie chcieli wyremontować dach, znajomy polecił im firmę maluty.com.pl, bo miał dobrą opinię na ich temat. Postanowili skorzystać i są bardzo zadowoleni. Prace remontowe przebiegły szybko i sprawnie, a remont wykonano bardzo dokładnie.
Awatar użytkownika
Maria034
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 20:28

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Maria034 »

Polecam maluty.com.pl, bo sama korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Nie dziwią mnie pozytywne opinie na ich temat. Mój dach w końcu jest odświeżony i ładnie wygląda.
Awatar użytkownika
kira53
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:52

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: kira53 »

Moi rodzice chcieli wyremontować dach. Potrzebowali doświadczonego fachowca, więc moi znajomi polecili mi maluty.com.pl. Przejrzałam opinie o firmie i naprawdę polecam. Świetnie wykonana praca.

lg 5 ll
Awatar użytkownika
Mariola820
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 19:41

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Mariola820 »

Moi rodzice niedawno malowali dach i szukali sprawdzonego fachowca. Szukając opinii w internecie, trafili na maluty.com.pl i skorzystali z ich pomocy. Są bardzo zadowoleni, bo ich dach w końcu wygląda ładnie. Śmiało mogę polecić tego fachowca.

monar forum
Awatar użytkownika
Katia003
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 18:27

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Katia003 »

Malowanie dachu to bardzo specjalistyczne zajęcie, w związku z tym szukałam wykonawcy, który ma same dobre opinie. Znalazłam maluty.com.pl, więc skorzystałam z ich usług. Jestem bardzo zadowolona, w końcu mój dach ładnie wygląda i nie jest najbrzydszy na osiedlu.
Awatar użytkownika
nina499
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 18:27

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: nina499 »

Według mnie malowanie dachu to skomplikowana praca, dlatego trzeba znaleźć specjalistę, który ma nie tylko dobre opinie, ale i zna się na rzeczy. Ja trafiłam na maluty.com.pl, bo kolega mi ich polecił. Teraz sama szczerze mogę ich polecić, bo znają się na swojej pracy i mają szeroką wiedzę w kwestii budownictwa.
Awatar użytkownika
mira123
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:34

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: mira123 »

Wiem, że firma maluty.com.pl cieszy się dobrymi opiniami. Z własnego doświadczenia wnioskuję, że firma ta jest dokładna i całkiem rozchwytywana. Nam dach pomalowali bardzo szybko, ale przede wszystkim fachowo. Widać, że znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
kasia033
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 18:29

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: kasia033 »

Malowanie dachu to specjalistyczna praca, która wymaga odpowiedniego fachowca o dobrych opiniach. Ja postawiłam na maluty.com.pl, bo wiem, że mają wieloletnie doświadczenie i znają się na swojej pracy. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez nich pracy.
Awatar użytkownika
Budujew2018
Posty: 9
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:07
Kontakt:

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: Budujew2018 »

Malowanie dachu jest kosztowne i bardzo czasochłonne, więc opłacenie usług fachowca nie zawsze się opłaca. Taniej wyjdzie kupić nowe pokrycie dachowe. Np.blacha trapezowa nada się idealnie.
Awatar użytkownika
jadzia390
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:17

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: jadzia390 »

Malowanie dachu, to według mnie bardzo skomplikowana sprawa. W mojej opinii wymaga ona sprawdzonego specjalisty, a takim są fachowcy z maluty.com.pl. Widać, że znają się na swojej pracy. Zdecydowanie można im zaufać.
Awatar użytkownika
ania200
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:06

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: ania200 »

W mojej opinii malowanie dachu to skomplikowana sprawa i taki remont wymaga prawdziwego fachowca. Polecam maluty.com.pl, bo wiem, że znają się na rzeczy. Dach moich dziadków wygląda o niebo lepiej.
Awatar użytkownika
kasia002
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:25

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: kasia002 »

Powszechna jest opinia, że malowanie dachu to skomplikowana i trudna czynność. Rzeczywiście tak jest, bo składa się na nią wiele czynników, dlatego trzeba wybrać doświadczonego fachowca. Ja zdecydowałam się na maluty.com.pl, bo już długo działają na rynku i wiem, że znają się na rzeczy.
Awatar użytkownika
gocha309
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:12

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: gocha309 »

Moi rodzice malowali niedawno dach. Niektórym się wydaje, że jest to prosta czynność, ale to są błędne opinie. Potrzebny jest doświadczony specjalista, a takim jest maluty.com.pl. Polecam wszystkim tę firmę.
Awatar użytkownika
milena599
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:22

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: milena599 »

Osoby, które nie znają się na budownictwie, może i myślą, że malowanie dachu jest proste, ale w rzeczywistości jest to skomplikowana czynności. Maluty.com.pl mają bardzo dobre opinie i wiem, że można im zaufać. Moi znajomi malowali dach i zlecili to właśnie im.
Awatar użytkownika
werka199
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 18:20

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: werka199 »

Każdy, kto chce się cieszyć ładnym i perfekcyjnie wykonanym dachem, powinien poszukać opinii o wykonawcy. Z własnego doświadczenia wiem, że maluty.com.pl to bardzo dobry wybór. Znają się na swojej pracy i mają wieloletnie doświadczenie.
Awatar użytkownika
angelika033
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 18:18

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: angelika033 »

Moi rodzice niedawno malowali dach i sąsiedzi polecili im maluty.com.pl, bo mieli dobre opinie. Sami korzystali z ich pomocy, dlatego wiedzieli, co mówią. Rodzice są zachwyceni, bo w końcu mają ładny dach.
Awatar użytkownika
bogumila299
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:35

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: bogumila299 »

Całkiem niedawno malowaliśmy dach i od razu wiedziałam, żeby wziąć specjalistów z maluty.com.pl. Mają bardzo dobre opinie i wszyscy ich chwalą. Ja również jestem zadowolona z ostatecznego efektu.
Awatar użytkownika
diana020
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:22

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: diana020 »

Każdy budowlaniec powie, że remont dachu i samo malowanie to mocno specjalistyczna praca, więc potrzebny jest dobry wykonawca. Ja osobiście polecam maluty.com.pl, bo mam taką opinię, że są to specjaliści w każdym calu. Profesjonalnie wykonują swoją pracę.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 108
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:14

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie polecam projekty domów drewnianych
Awatar użytkownika
unikori
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:02

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: unikori »

kolejną firmą godną polecenia jest również Grupa Biotop. Są to fachowcy specjalizujący się w malowaniu, myciu oraz impregnacji dachów każdego rodzaju. Od dachówek ceramicznych poprzez blachodachówkę.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: milagros »

Ok, super. Na pewno ten namiar mi się przyda na przyszłość. Teraz jednak jestem dopiero na budowie dachu. Właściwie to zastanawia się nad ofertą https://mgdachy.pl , która dotyczy wiązarów drewnianych. Słyszałam, że decydując się na taką konstrukcję dachu można przyspieszyć jego budowę.
Awatar użytkownika
KonradSkal
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:57

Re: maluty.com.pl opinie

Post autor: KonradSkal »

Zasady BHP powinny zawsze być przestrzegane. Nikt by nie chciał dostać pozwu o złamaną nogę na nieprzepisowych schodach. Dużo informacji na temat zabezpieczania obiektu pracy przed wyładowaniami ESD znajdziecie na różnych stronach internetowych Myślę, że poczytanie trochę na ten temat nikomu nie zaszkodzi. Musiałem doposażyć się w : meble esd
ODPOWIEDZ