domzbali.pl opinie

Awatar użytkownika
Kasia_M
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2019, 11:41

domzbali.pl opinie

Post autor: Kasia_M »

Czy zdecydowalibyście się na zbudowanie drewnianego domu z bali? Znajomy góral polecił mi takie rozwiązanie i dał namiar na domzbali.pl. Mieszkam w okolicach Łodzi i zastanawiam się, czy taki rodzaj architektury wpasowałby się w klimat ziemi łódzkiej. Znacie może tę firmę? Macie jakieś opinie na ten temat?
Awatar użytkownika
monika076
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:38

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: monika076 »

Uwielbiam drewno, dlatego zdecydowałam się na wybudowanie domu z bali, bo mają wspaniały, góralski klimat. Mój dom budowali fachowcy z domzbali.pl i mam dobrą opinię na ich temat. Mój dom jest fenomenalny i zachwyca wyglądem, nawet jeśli nie jest jeszcze do końca urządzony.
Awatar użytkownika
laura089
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:37

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: laura089 »

Moim marzeniem od zawsze było posiadanie drewnianego domu w góralskim stylu. W końcu zdecydowałam się to zrobić i cieszę się z efektu. W mojej opinii najlepszym wykonawcą takich domów jest domzbali.pl. Ich domki są urocze i solidnie wykonane.
Awatar użytkownika
eryka110
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 18:57

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: eryka110 »

Górski domek na Mazurach? Jest to możliwe, dzięki firmie domzbali.pl, którzy potrafią wykonać cudowne, drewniane domki. Nawet na Mazurach mogę poczuć się jak w Alpach czy Tatrach. Mam bardzo dobrą opinię i polecam wszystkim miłośnikom drewna.
Awatar użytkownika
emilia044
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 18:57

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: emilia044 »

W mojej opinii domy z drewna są coraz bardziej popularne. Jest to inwestycja na całe życie, dlatego najlepiej zadanie powierzyć najlepszemu specjaliście, a takim jest domzbali.pl. Widziałam wiele ich projektów i każdy był fantastyczny.
Awatar użytkownika
tola220
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 18:55

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: tola220 »

W mojej opinii domy z bali to oryginalna i świetna alternatywa dla zwykłych domów. Polecam wykonawcę domzbali.pl, bo wiem, że przykładają się do swoich obowiązków. Sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: Andzia »

Marzę o pięknym domu z bali już od dawna i nareszcie mam możliwość zainwestowania w niego pieniędzy. Oglądałam wiele propozycji różnych biur projektowych, ale najbardziej przypadły mi projekty MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ . Cudny jest na przykład ten mały i ekonomiczny domek Zagajnik. Może być traktowany jako dom letniskowy, ale ja chyba będę wolała wersję całoroczną.
Awatar użytkownika
jagoda749
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 19:17

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: jagoda749 »

Piękny drewniany domek można mieć w całej Polsce, nie tylko w górach. Udowadniają to fachowcy z domzbali.pl, którzy robią urocze, duże i małe, domki z bali. To jest tylko moja opinia, ale widziałam wiele domów i wszystkie były cudowne.
Awatar użytkownika
gabi333
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 19:01

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: gabi333 »

Całe życie podobały mi się drewniane domy w stylu góralskim. W końcu postanowiłam sobie taki sprawić, więc poczytałam opinie o firmach w internecie i zdecydowałam się na domzbali.pl. Zależało mi na jakości i solidności wykonania, dlatego wybrałam właśnie ich.
Awatar użytkownika
lara104
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 19:07

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: lara104 »

Zawsze marzyłam o drewnianym domku w stylu skandynawskim i górskim. Słyszałam same dobre opinie na temat domzbali.pl, więc w końcu skorzystałam z ich usług. Teraz cieszę się pięknym domem z bali. Polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Czajkowski
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:53

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: Czajkowski »

Poza domami z bala w stylu skandynawskim i góralskim są jeszcze np. Kaszubskie i podobne do nich Mazurskie. Zobacz sobie realizacje domów Natur Eko Dom, które sa własnie w takim stylu. U nich też jest kilka projektów takich chat kaszubskich. Warto poznać, bo styl jest naprawdę ciekawy.
Awatar użytkownika
alwina56
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 11:43

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: alwina56 »

Domy z drewna do bardzo ekologiczne, przyjazne środowisku rozwiązania. Miałam przyjemność przez kilka miesięcy mieszkać w takim domu, zresztą wybudowanym przez domzbali.pl i jestem zachwycona. W przyszłości właśnie taki dom postawię. Także jeśli chodzi o opinię o firmie, to oczywiście zostawiam pozytywną.
Awatar użytkownika
Hanna
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2019, 14:39

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: Hanna »

Firma domzbali.pl budowała dom naszych przyjaciół. I są zachwyceni. Zresztą nie tylko oni, ja również. Słysząc jak świetnie opinie mają o tej firmie myślę, że sama też skorzystam. Te domy są nie tylko wygodne i komfortowe, ale także bardzo estetyczne i stylowe. Jeśli masz okazję – buduj. Jestem pewna, że będziesz zachwycona.
Awatar użytkownika
adrianna534
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:55

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: adrianna534 »

Te domy są rewelacyjne. Jeszcze nie wybrałam konkretnego modelu ani nawet stylu, ale wiem, że zrealizuję swoje marzenie z pomocą domzbali.pl. Widziałam ich dwie realizację i samą ekipę przy pracy - trudno mieć złą opinię o takich fachowcach.
Awatar użytkownika
nati711
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 19:27

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: nati711 »

Uważam, że domy z bali to jedne z najładniejszych domów na świecie. Zawsze marzyłam o takim, aż w końcu zdecydowałam się poszukać opinii o sprawdzonych firmach specjalizujących się w tego typu usługach. Zdecydowałam się na firmę domzbali.pl, bo mają w swojej ofercie bajkowe projekty.
Awatar użytkownika
klara888
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:11

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: klara888 »

Drewniane domki zawsze kojarzyły mi się z górami lub Europą Północną czy Alaską. Jednak widzę, że robią się one popularne w całej Polsce. Dobrymi opiniami cieszy się firma domzbali.pl, więc ja u nich bym zamawiała domek z bali.
Awatar użytkownika
ewelina636
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:53

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: ewelina636 »

Wiele osób ma pozytywne opinie na temat domów z bali. Uważam, że takie domy mają niezwykły klimat i dają przytulne wrażenia. Polecam domy od domzbali.pl, bo mają ciekawe projekty w ofercie.
Awatar użytkownika
alina304
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 18:53

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: alina304 »

Mam taką opinię, że domki z bali są magiczne. Kojarzą mi się z górami i melancholią, dlatego zdecydowałam się na taki dom. Polecam w tej kwestii domzbali.pl, bo mają duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
beatrycze866
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 18:53

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: beatrycze866 »

Domy z bali są coraz popularniejsze. Ja niedawno zdecydowałam się z mężem w taki dom zainwestować. My korzystamy z usług domzbali.pl, bo mają bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że my także będziemy zadowoleni.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: milagros »

Tak to prawda i mają swój niepowtarzalny urok. Dlatego ja też postanowiłam, że postawię tego typu dom i nawet zaczęłam już jego budowę. Teraz chce zgłosić się do firmy https://mgdachy.pl , ponieważ czas pomyśleć o zamówieniu wiązarów drewnianych. A słyszałam, że oni są specjalistami w tej kwestii.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: domzbali.pl opinie

Post autor: Erejka »

Coraz bardziej są popularne tego typu konstrukcje. Domy drewniane szybko się stawia, są praktyczne, no i także przepięknie się prezentują. Jeżeli planujecie budowę domku letniskowego to powinniście porozglądać się za różnymi ofertami. Tu z pewnością oferta polskiego producenta http://www.ekspertbudowlany.pl/wizytowk ... ewnolandia was zainteresuje. Poznajcie różne projekty, możliwości i przede wszystkim zobaczcie jak to wszystko prezentuje się cenowo.
ODPOWIEDZ