Opłaca się postawić na okna pasywne?

Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Opłaca się postawić na okna pasywne?

Post autor: anianita »

Moim zdaniem generalnie warto postawić na budownictwo pasywne. Jeśli chcesz okna pasywne to Twój cały budynek musi być w ten sposób zaprojektowany, by ograniczać zużycie energii i utratę ciepła. Nie znam oferty tej firmy, którą wskazujesz ale moja siostra budowała dom 3 lata temu i mają okna pasywne z Oknoplast. Są to okna PCV nazywają Winergetic Premium Passive. Moja siostra i jej mąż są bardzo zadowoleni z okien, ogólnie z tego, że zdecydowali się na to, by wybudować niewielki pasywny dom. My po ślubie też zamierzamy iść w ślady mojej siostry i wybudujemy dom pasywny, okna na pewno wezmę te same. Pod względem technicznym są świetnie wykonane ale też wizualnie mi się strasznie podobają.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: Opłaca się postawić na okna pasywne?

Post autor: Lena »

Dzięki za wyczerpujące informacje:)
Awatar użytkownika
piotrtalikos
Posty: 6
Rejestracja: 20 lut 2020, 8:00
Kontakt:

Re: Opłaca się postawić na okna pasywne?

Post autor: piotrtalikos »

Kupno okien wiąże się z sporymi wydatkami. jeśli mamy do kupienia okna do całego domu to koniecznym jest wydanie kilku tysięcy złotych. Temu też warto wg mnie jest sprawdzić oferty, ceny okien u kilku sprzedawców. Taka usługa dostępna jest w http://twoje-okna.com - PORÓWNAJ CENY OKIEN u kilku sprzedawców z twojej okolicy. Ta usługa sprawi, że oszczędzisz finanse i będziesz mógł je przeznaczyć na inny cel. Wystarczy wysłać zapytanie. Dzięki temu otrzymasz wyceny od najlepszych sprzedawców z wybranego miasta.Warto to sprawdzić na własnej skórze.
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com
Awatar użytkownika
katia
Posty: 74
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:01

Re: Opłaca się postawić na okna pasywne?

Post autor: katia »

Za oknami na spokojnie można się tutaj http://www.e-lazur.pl rozejrzeć. Jeśli nie wiecie jakie wybrać, to można tam zadzwonić i się wszystko wypytać. Trzeba na pewno zawsze stawiać na jakość. Jest to ważne. Takie okna mają bowiem służyć przez wiele lat.
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Opłaca się postawić na okna pasywne?

Post autor: Klara27 »

Nie wiedzieliśmy jaki producent stolarki pcv będzie najlepszy. Zrobiliśmy zestawienie wszystkich, którzy mieli dobrą ofertę i duże doświadczenie w branży. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na okna energooszczędne w oparciu o profil Veka Softline 82. Możecie je znaleźć na stronie http://www.ola-kaliska.pl/stolarka-pvc-okna-i-drzwi/. Udało nam się od razu dobrać rolety zewnętrzne.
Awatar użytkownika
ToniaZZ
Posty: 7
Rejestracja: 08 cze 2020, 18:28

Re: Opłaca się postawić na okna pasywne?

Post autor: ToniaZZ »

Generalnie to okna pasywne niewiele wniosą do budynku, jeśli jest on budowany metodą tradycyjną. Jak okna pasywne to i cały budynek pasywny i wtedy jest to coś wspaniałego
ginamó

Re: Opłaca się postawić na okna pasywne?

Post autor: ginamó »

Cały nasz drewniany dom jest pasywny! Także i Wam zalecałbym ruszyć w tym kierunku, bo jest warto. W końcu jest to rozwiązanie całkowicie przyjazne dla środowiska i ekologiczne, warto przykładać do tego sporą wagę. Pomocni w realizacji tego projektu okazali się https://www.its-koszalin.pl/pasywne , którzy zrealizowali dla nas dom tego typu. I to w cudownej jakości!
ODPOWIEDZ