Żwir - zamówienie

Śrut

Żwir - zamówienie

Post autor: Śrut »

Czy ktoś z Was zamawiał w ostatnim czasie żwir z Geofiler? Wiem, że w naszej okolicy mają najlepszą opinię, my planujemy zamówić większą ilość, nie tylko na fundamenty, ale i na podjazd.
Awatar użytkownika
zwariowanababcia
Posty: 61
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:06

Re: Żwir - zamówienie

Post autor: zwariowanababcia »

Podjazd do domu - raczej nie jest to miejsce, które w naszym domu na co dzień przyciąga szczególną uwagę, jednak jeśi przeprowadza się regularnie konserwację, to zadbany jest tym elementem domu, który jako jeden z pierwszych może stanowić o pozytywnym wrażeniu z wizyty w domu. Dla tego co jakiś czas warto decydować się na mycie podjazdu. Porządnie wykonane może w sposób znaczący przedłużyć dobry stan nawierzchni. Najpopularniejszym sposobem na przeprowadzenie tego zabiegu jest oczywiście wykorzystanie myjki ciśnieniowej. Jeżeli nie posiadamy tego typu sprzętu w domu, to możemy skorzystać usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu zadaniami.
Qwęrty

Re: Żwir - zamówienie

Post autor: Qwęrty »

A co w tym jest dziwnego? U nas dokładnie tak samo rozwiązaliśmy sprawę podjazdu. Wprawdzie nie sam żwir, ale płyty ażurowe właśnie wysypane żwirem. My akurat zamówiliśmy z Podolski Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/kruszywa-b ... i-drogowe/ i ten skład polecam, a rozwiązanie jest naprawdę bardzo dobre, wygodne i praktyczne.
Dżesika

Re: Żwir - zamówienie

Post autor: Dżesika »

Jasne, że tak. W tym zakresie powinniście decydować się przede wszystkim na sprawdzone firmy, które realnie byłyby w stanie Wam dostarczyć produkt pełnowartościowy w ustalonym terminie. Mamy w Polsce takie żwirownie, więc kwestia znalezienia odpowiedniej. Wiem, że na stronie https://surpol.eu/ jesteście w stanie znaleźć ciekawą ofertę na żwir i piasek w centralnej Polsce, więc śmiało sprawdźcie ich ofertę. To ważna rzecz, więc warto przyjrzeć się temu bliżej już teraz.
ODPOWIEDZ