Zadbane paznokcie

Miłena

Zadbane paznokcie

Post autor: Miłena »

Cześć, przychodzę z taką sprawą, może nie do końca "mieszkaniową", ale jednak trochę tak! :D Planujemy z mężem większy remont mieszkania, a ja mam bzika na punkcie paznokci i bardzo mi zależy, żeby były w dobrym stanie, pomimo remontu i późniejszego sprzątania. Możecie polecić jakiś naprawdę trwały manicure?
łatka

Re: Zadbane paznokcie

Post autor: łatka »

Pewnie, też dbam o swoje paznokcie i dłonie- chodzę na manicure hybrydowy https://fajnepaznokcie.pl/manicure-hybrydowy-warszawa/ własnie ze względyu na trwałośc wykonania i naturalnośc tych paznoki. jesli tez Ci na tym zależy- zajrzyj na ich stronkę i umów się na manicure paznokci. Wiem, że wykonują też paznokcie żelowe- dopytaj dziewczyny, doradzą Ci najlepiej.
Dżesika

Re: Zadbane paznokcie

Post autor: Dżesika »

Jak radzicie sobie z zabezpieczeniem skóry przed różnicami temperatur zimą? Moja skora jest na to wyjątkowo wrażliwa i jak tylko zaczynają się pierwsze chłody, to już widać wiele przesuszonych miejsc czy nawet pęknięć. Czy tego typu produkty https://ktomalek.pl/preparaty-ochronne-na-skore/k-57/1 są w stanie jakoś pomóc chronić tą skórę, jeśli używamy ich regularnie?
ODPOWIEDZ