Wolny czas

Awatar użytkownika
safana95
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2022, 5:25

Wolny czas

Post autor: safana95 »

Co lubicie robić w wolnym czasie? Co sprawia Wam największą frajdę? Ja nie ukrywam, że przede wszystkim są to podróże, no ale nie da się ukryć, ze to jest hobby, którego nie mogę wykonywać "na co dzień", ze względu na pracę. Już nie chodzi nawet o kwestie finansowe, bo często w moim przypadku są to tanie podróże, nocleg pod namiotem itp. Lubię to :)
diza

Re: Wolny czas

Post autor: diza »

Zawsze szukam nowych hobby, a ostatnio odkrywam wróżby. Poszperałam trochę i we Wrocławiu jest kilku sprawdzonych wróżbitów ze świetnymi cenami. Jeśli rozważasz to jako hobby, koniecznie sprawdź listę wróżka wrocław cennik. Kto wie, może znajdziesz coś wyjątkowego
julkaa

Re: Wolny czas

Post autor: julkaa »

Wybór odpowiedniego instruktora pływania ma kluczowe znaczenie dla szybkiego i skutecznego opanowania tej umiejętności. Warto sprawdzić ofertę jaką posiada Szkoła pływania Warszawa https://trimasters.pl/ , gdzie profesjonalizm spotyka się z przyjazną atmosferą, tworząc idealne warunki do nauki.
amadi9322

Re: Wolny czas

Post autor: amadi9322 »

Nauka to też hobby i można na nią poświęcać swój wolny czas. Ja np. zainteresowałam się ostatnio mykologią i zbieram właśnie na jej temat wszystkie potrzebne informacje. Gatunek golden teacher jest bardzo ciekawy. Śmiało możecie przeczytać o nim nieco więcej.
ODPOWIEDZ