Usuwanie tatuażu

Martia

Usuwanie tatuażu

Post autor: Martia »

Mam jeden tatuaż, który niestety nie był strzałem w dziesiątkę. Planuję jego usunięcie. Wiem, że jest możliwe laserowe usuwanie tatuażu, i że zajmują się tym w klinice Elite w Warszawie. Wiecie może, czy zabieg jest bolesny?
todiś

Re: Usuwanie tatuażu

Post autor: todiś »

Niektóre tatuaże można usunąć tzw. "chałupniczym sposobem". Na przykład można wykorzystać do tego taśmy pakowe samoprzylepne. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Polecam spróbować, to naprawdę łatwe i szybkie. Jeśli to zawiedzie to wtedy szukałbym jakichś bardziej radykalnych opcji.
Awatar użytkownika
kasiakowa06

Post autor: kasiakowa06 »

Martia pisze: ↑05 wrz 2020, 3:44 Mam jeden tatuaż, który niestety nie był strzałem w dziesiątkę. Planuję jego usunięcie. Wiem, że jest możliwe laserowe elite.waw.pl/Usuwanie-tatuazy-laserem-Q-switch usuwanie tatuażu, i że zajmują się tym w klinice Elite w Warszawie. Wiecie może, czy zabieg jest bolesny?
Nieudane tatuaże ma się pewnie chęć od razu usunąć... ponoć jest to bardzo bolesne :? A nie myślałaś o coverze? Ekipa z Kindy Needle na pewno zaproponowałaby Ci cos fajnego, zobacz co potrafią: https://www.kinkyneedle.com/galeria
Obrazek
Cześka

Post autor: Cześka »

Tiaaa...jak się za młodego szalało, to teraz zbiera się żniwo ;p Na szczęscie technologia poszła do przodu. W moim przypadku usuwałam ksywkę chłopaka z brzucha. Na szczescie było niewidoczne, wiec mogłam sie wstrzymac do 25.roku życia. A że ostatnio wyszperałam ze i u nas w Nowym Sączu tutaj https://www.naturamed.pl/laserowe-usuwa ... -q-switch/ usuwają tatuaże laserem, więc why not. Najwyzszy czas!
Lanoseł

Post autor: Lanoseł »

o cholerka jasna, ale ja to też tak miałem za młodu gdy nmając lat 14 się wybrałem podrobiłem zgode hehe i zrobilem sobie tatuaż papaja na przedramieniu, ohohoho mina rodziców bezcenna a koleżanek :*
ale po latach zczaiłem że to głupie było i postanowiłem usunąć, laserowo jest git więc do byle kogo z dobrymi opiniami w google polecam
alko-tester
ODPOWIEDZ