szkolenia

hińś

szkolenia

Post autor: hińś »

Czy ktoś z Was robił kiedyś jakieś szkolenia dla stylistek? Możecie polecić jakieś dobre jakościowo? Tak żeby można było nauczyć się naprawdę dużo. Jakie kursy skończyłyście? Warto było?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: szkolenia

Post autor: Walkowa »

A skoro już mowa o szkoleniach i kursach, to czy ktoś z Was robił sobie kiedyś jakiś kurs językowy? Ja planuję zapisać się na kurs angielskiego o którym mowa na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski. Jak myślicie, warto?
Oluś90

Re: szkolenia

Post autor: Oluś90 »

Szkolenia są bardzo ważne, dlatego też warto rzucić okiem na https://savealife.pl Na tej stronie znajdziecie przeróżne szkolenia miedzy innymi dla zespołów Ratownictwa Medycznego. Według mnie kursy warto robić, ponieważ mogą nam sie przydać w przyszłości.
Śnieżka

Re: szkolenia

Post autor: Śnieżka »

Ostatnio w wolnym czasie czytam. Zgłębiam tajniki zarządzania projektami w oparciu o książkę https://leadership-center.pl/blog/karta-projektu/. Niedawno wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim i mam trochę zaległości do nadrobienia. Więc obecnie to zajmuje mój wolny czas. Takie samoszkolenie w domowych warunkach.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: szkolenia

Post autor: mart22 »

Warto na pewno iść w kierunku nauki języka obcego, która może przynieść bardzo wiele dobrych korzyści. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online gdzie znajdziesz kurs językowy online, który dzięki swojej rewolucyjności, bez wątpienia będzie rozwiązaniem idealnym dla każdego kto docenia szybką, ale i praktyczną stronę nauki języka.
Adaś42

Re: szkolenia

Post autor: Adaś42 »

Jeśli chodzi o szkolenia to trzeba wybrać takie, które czegoś nas nauczy i takie, które przyda nam się w przyszłości. Myśle, że każdy powinien wybrać się na kurs pierwszej pomocy, ponieważ wiedza zdobyta na takim kursie przyda nam się w różnych sytuacjach podczas pomagania drugiej osobie.
Żółty

Re: szkolenia

Post autor: Żółty »

Niezależnie od tego w jakiej branży pracujesz, szkolenia to podstawa jeśli chcesz się rozwijać i być coraz lepszy w tym co robisz. U nas w branży budowlanej często firma wysyła nas na jakieś szkolenia. Ja ostatnio robiłem kurs spawalniczy organizowany przez Centrum Szkolenia Zawodowego - https://solidneszkolenia.pl/ . Firma ta od lat zajmuje się organizowaniem tego typu szkoleń. Mają doświadczonych, fajnych instruktorów, którzy mają pozytywne podejście do kursantów. Z jej usług korzystają osoby prywatne, właściciele firm, a także instytucje państwowe.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: szkolenia

Post autor: dekorator »

Bardzo fajnie jest raz na jakiś czas odbyć szkolenie i ja jestem przekonany, że na pewno warto to robić systematycznie. Jeśli natomiast to my jesteśmy nauczycielem to zachęcam do przeczytania wpisu https://togethermagazyn.pl/zwiekszenie- ... to-zrobic/ gdyż tam dokładnie podkreślono kwestię zwiększania kompetencji nauczycielskich.
taraś

Re: szkolenia

Post autor: taraś »

Inwestycja w samego siebie to od lat najlepsza inwestycja, zwłaszcza w obecnych czasach. Szkolenia zawodowe pozwalają zdobyć umiejętności wymagane przez wielu właścicieli firm i często premiują pracownika przy rekrutacji, oczywiście jeżeli certyfikaty, które posiada są warte coś więcej niż papier, na którym zostały spisane.
cośio

Re: szkolenia

Post autor: cośio »

W przypadku szkoleń zawodowych najlepiej wybierać szkolenia UDT i SEP oczywiście jeżeli myśli o tego typu pracy, bo są jeszcze szkolenia informatyczne, językowe itd. Osobiście robiłem kurs na wózki widłowe, ale z tego co się orientuje wiele narzędzi/pojazdów wymaga odpowiednich uprawnień.
Stasią

Re: szkolenia

Post autor: Stasią »

myślę że bardzo ważne jest aby rozwijać się na okrągło, dlatego też chciałabym wam podrzucić szkolenia z metod UX które można znaleźć na stronie https://uxupgrade.pl/ szkolenia są przeprowadzane przez wykwalifikowany zespól trenerów, która zadba o wszystko
ODPOWIEDZ