Notariusz

Awatar użytkownika
klappen
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:36

Notariusz

Post autor: klappen »

Cześć,
Szukam jakiegoś sprawdzonego notariusza na Śląsku, który udzieli swoich usług przy sprzedaży mieszkania i kupna nowej nieruchomości. Z moich poszukiwań wynika, że najbardziej polecanym notariuszem jest http://www.majewska-notariusz.pl/ tylko jak to wyglada w praktyce? Czy warto do pani Majewskiej sie faktycznie zwrocic?
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Notariusz

Post autor: koral »

Sprawdźcie sobie koniecznie namiar na tego notariusza http://notariuszgdynia.pl/ . Generalnie wybierając kancelarię notarialną należy sprawdzać dostępne terminy oraz ceny, bo w wielu przypadkach mogą być różne. Nie ma co przepłacać. Prawda jest taka, że jakość świadczonych usług jest bowiem na podobnym poziomie.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2020, 1:46 przez koral, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 44
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09

Re: Notariusz

Post autor: anulka30 »

Moim zdaniem wartym uwagi notariuszem będzie też z Brzeska . Zerknij na http://www.notariusz-brzesko.pl Dagmary Miłoszewskiej - Maciejewskiej . Zajmuj się różnymi sprawami notarialnymi związanymi z zakupami mieszkań, darowizn i wielu innych z podejściem indywidualnym do każdego klienta.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Notariusz

Post autor: frea »

Wszystkim osobom rozglądającym się za porządną kancelarią notarialną na terenie Krakowa mogę polecić skontaktowanie się z http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści. Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

Re: Notariusz

Post autor: meleczko »

Jeśli chodzi o Poznań to profesjonalną pomoc notarialną otrzymacie w kancelarii notarialnej Ireny Antkowiak http://notariuszantkowiakirena.pl/ Traficie tam na konkretną i solidną a takze miłą i życzliwą notariusz, ja byłem bardzo zadowolony z jakości usługi.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Notariusz

Post autor: kruger »

Też ostatnio rozglądałem się za porządną kancelarią notarialną. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi http://www.notariuszsosnowiec.com.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie w okolicach Sosnowca to polecam wam się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
szykudori
Posty: 59
Rejestracja: 15 lut 2020, 21:25

Re: Notariusz

Post autor: szykudori »

W Raciborzu mogę polecić usługi kancelarii https://www.notariusze-raciborz.pl/ gdzie od ręki załatwiłam niezbędne poświadczenie notarialne w związku z dziedziczeniem.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Notariusz

Post autor: cero »

Jeżeli chcecie skorzystać z usług notariusza,a le w Szczecinie, to bardzo serdecznie polecam kancelarię notarialna notariusza Teresy Lewińskiej http://www.notariusz-lewinska.pl/obsluga-notarialna. To fenomenalna specjalistka, korzystałam z jej usług już wielokrotnie i zawsze super się sprawdzała, zna się na tym co robi, ma doświadczenie i przy tym bardzo przystępne ceny, naprawdę warto iść właśnie do niej.
Awatar użytkownika
derpa
Posty: 32
Rejestracja: 13 sie 2020, 11:02

Re: Notariusz

Post autor: derpa »

Jeżeli jesteście z okolic Tczewa, to mogę wam polecić notariusza własnie stamtąd, kancelarię notarialną Jakuba Wenty https://kancelariawent.pl/czynnosci-notarialne/. To jest człowiek w odpowiednim miejscu, super zna się na tym co robi, jest kompetentny i rzetelny. Nieraz nam pomagał, zwłaszcza gdy więcej inwestowaliśmy w nieruchomości. Ma atrakcyjne ceny, no i jest naprawdę niezastąpiony, polecam.
Awatar użytkownika
ganel
Posty: 47
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:24

Re: Notariusz

Post autor: ganel »

Ja korzystałam z usług notariusza w Szczecinie, a dokładniej z kancelarii notarialnej pani notariusz Katarzyny Grzybowskiej http://www.notariusz-grzybowska.pl/zakres_uslug.html. Ona ma bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Pierwszy raz byłam u niej, gdy tata chciał przepisać na mnie działkę. Ona bardzo fajnie wyjaśniła nam postępowanie, co powinniśmy zrobić, co się najbardziej opłaca, no super. Jest niesamowicie profesjonalna i rzetelna, a do tego ma korzystne ceny, polecam.
Awatar użytkownika
feliz
Posty: 59
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:34

Re: Notariusz

Post autor: feliz »

My nieraz zwracaliśmy się o pomoc do kancelarii notarialnej Łukasza Górskiego, która znajduje się na terenie warszawskiej Woli https://www.notariusznawoli.com/czynnosci-notarialne. To jest bardzo dobry specjalista, profesjonalny, zna się na tym co robi, umie i doradzić i kompleksowo pełni także czynności notarialne. Bez problemu można się z nim dogadać, jest bardzo kontaktowy, no i ma korzystne ceny. Zdecydowanie go polecam.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Notariusz

Post autor: hyuk »

O tak, dobry notariusz to podstawa. My sami mamy swojego zaufanego notariusza, z którego usług często korzystamy. Mówię tu teraz o działającym w Słupsku biurze notarialnym notariusz Agnieszki Bunkowskiej https://www.notariusze-slupsk.pl/czynno ... ialne.html. To bardzo profesjonalna specjalistka, która zna się na tym co robi i potrafi pomóc, wytłumaczyć nieścisłości, itp. Ma szeroki zakres usług, a do tego atrakcyjne ceny, polecam ją serdecznie.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Notariusz

Post autor: kruger »

Warto uważnie rozejrzeć się za sprawdzoną i doświadczoną kancelarią notarialną. Jeżeli mieszkacie w okolicach Zgierza to polecam wam skontaktować się z http://www.jeziorscy.com.pl/ Jest to sprawdzona kancelaria notarialna, na której można w pełni polegać.
Syto

Re: Notariusz

Post autor: Syto »

Jeśli jesteście z okolic Otwocka to bardzo porządna kancelaria notarialna to ta notariusza Sławomira Puczyłowskiego na Wawerskiej http://notariuszpuczylowski.pl/ Sam kilka razy korzystałem z usług tej kancelarii i wiem, że mogę polegać na ich profesjonalizmie i rzetelności. Na plus są też rozsądne stawki.

benzoesan sodu zastosowanie
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: Notariusz

Post autor: babqa »

Nieważne czy pracujecie na rynku nieruchomości, czy potrzebujecie pomocy z przygotowaniem umów, czy może ze sporządzeniem innych aktów notarialnych, warto jest iść do porządnej kancelarii notarialnej. My z różnymi sprawami chodzimy do pana Jakuba Wenty, który ma swoją kancelarię w Tczewie https://kancelariawent.pl/czynnosci-notarialne/ i on nigdy nas nie zawiódł. Ma szeroki zakres usług, korzystną stawkę cenową i jest w pełni rzetelny, polecam.
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Notariusz

Post autor: anton »

U nas nie raz, nie dwa sprawdziła się kancelaria notarialna Anny Kleszczewskiej w Zabrzu https://zabrze-notariusz.pl/ Spotkania zawsze przebiegają w miłej atmosferze, notariusz należycie wyjaśnia wszelkie zawisłości prawne no i taksa jest nieprzesadzona. Także jeśli jesteście z okolicy to zdecydowanie zachęcam was do sprawdzenia sobie tej kancelarii.
Awatar użytkownika
bart
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:30

Re: Notariusz

Post autor: bart »

My korzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej notariusz Agaty Miland-Huzarewicz w Sosnowcu http://notariusz-zsosnowca.pl/dokumenty/. Tam kancelaria jest w pełni rzetelna, są profesjonalni, kompetentni, a ich oferta całkowicie kompleksowa. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, my kilkukrotnie potrzebowaliśmy pomocy notarialnej i za każdym razem świetnie się spisywali, ceny mają korzystne, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Notariusz

Post autor: layne »

My wielokrotnie korzystaliśmy z usług notariusza. Na podstawie naszych doświadczeń mogę wam polecić kancelarię notarialną notariusz Katarzyny Grzybowskiej w Szczecinie http://www.notariusz-grzybowska.pl/zakres_uslug.html. Ona ma szeroki zakres usług, jest rzetelna, kompetentna, bo zna się na tym, co robi, no i ma korzystne stawki cenowe. Pomogła nam w wielu sprawach, i przy sporządzaniu aktów notarialnych i przy sprzedaży domu, polecam.
Awatar użytkownika
emilka
Posty: 24
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:22

Re: Notariusz

Post autor: emilka »

My mamy swojego sprawdzonego notariusza, jest to kancelaria notarialna notariusza Kamila Wilgockiego w Szczecinie http://www.szczecin-kancelaria-notarial ... otarialne/. To jest świetny specjalista, posiada kompleksową ofertę, zna się na tym, co robi, jest kompetentny. Ma korzystne stawki cenowe, do tego w łatwy sposób potrafi wszystko wyjaśnić, przedstawić nawet bardziej zawiłe kwestie tak, byśmy my to zrozumieli. Polecam go serdecznie.
paśka

Re: Notariusz

Post autor: paśka »

Wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych informacji na temat zawierania aktów notarialnych na pewno znajdziecie tutaj https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 . Jest tam bowiem artykuł dotyczący kwestii zawierania aktu notarialnego. Między innymi dowiecie się kiedy należy taki akt zawierać. Nie wiem czy wiecie, ale w wielu przypadkach zawarcie umowy w innej formie będzie skutkowało tym, że będzie ona nieważna.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 87
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:55

Re: Notariusz

Post autor: messa »

My korzystaliśmy z usług notariusza z kancelarii notarialnej Piotra Góreckiego w Bydgoszczy https://www.notariusz-gorecki-bydgoszcz ... ialne.html. Wielokrotnie pomagał nam przy sporządzaniu dokumentów, ma szeroką gamę usług, kompleksową ofertę, no i korzystne ceny. To jest świetny specjalista, kompetentny, profesjonalny, a przy tym sympatyczny. Potrafi doradzić i wytłumaczyć wszystko, o co go pytałam, polecam.

tv w necie
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Notariusz

Post autor: mart22 »

Pomoc notariusza potrzebna od zaraz? Dobrze jest zatem przygotować się a znalezienie kogoś specjalizującego się w konkretnych dziedzinach, które są Ci potrzebne, aby mógł doradzić i wspomóc. Polecam przede wszystkim zwrócić uwagę na kwestie praktyczne i postawić na https://notariusz-stawowa.pl/, czyli osobę, której wiedza i zaangażowanie jest na jak najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Bella33
Posty: 97
Rejestracja: 04 mar 2020, 13:54

Re: Notariusz

Post autor: Bella33 »

Szukającym pomocy notarialnej w Warszawie, śmiało polecam https://www.notariuszbemowo.com/o-mnie. Bardzo kompetentnie i fachowo. Ceny usług konkurencyjne, a obsługa niezwykle sympatyczna. Wszystko bez najmniejszego zarzutu.
Awatar użytkownika
Steven2000
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:42

Re: Notariusz

Post autor: Steven2000 »

klappen pisze: ↑27 maja 2020, 15:15 Cześć,
Szukam jakiegoś sprawdzonego notariusza na Śląsku, który udzieli swoich usług przy sprzedaży mieszkania i kupna nowej nieruchomości. Z moich poszukiwań wynika, że najbardziej polecanym notariuszem jest http://www.majewska-notariusz.pl/ tylko jak to wyglada w praktyce? Czy warto do pani Majewskiej sie faktycznie zwrocic?
A wiecie może coś więcej na temat przepisywania nieruchomości na członka rodziny? Czy według aktualnego prawa trzeba ponosić jakieś opłaty z tego tytułu? Czy tylko trzeba zapłacić notariuszowi? Może jest jakiś stały cennik... Nie do końca orientuję się w tym temacie.

Jestem z Częstochowy i tutaj aktualnie słyszałam tylko o jednym miejscu: https://notariusz.czest.pl/ :) Może ktoś stąd już korzystał z usług tej kancelarii?
Śnieżka

Re: Notariusz

Post autor: Śnieżka »

W poszukiwaniach notariusza przepytałam wszystkich znajomych i połowę rodziny. W trójmieście zdecydowanie większą część głosów i pozytywnych opinii usłyszałam o http://notariuszgdynia.pl/ . To właśnie w tej kancelarii zamierzamy podpisać akt zakupu mieszkania.

samsung galaxy y wady i zalety
mórakami

Re: Notariusz

Post autor: mórakami »

Realizację aktu notarialnego powierzyłem kancelarii notarialnej http://notariuszgdansk.net.pl/akty-notarialne.html . Zadanie te zrealizowali sprawnie i w mgnieniu oka. Całkowicie sprostało to moim wymogom, akt notarialny był potrzebny w celu sprzedaży i przeniesienia własności nieruchomości.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Notariusz

Post autor: Bodzio12 »

W sprawach notarialnych warto zgłosić się po pomoc do kancelarii https://enotariuszgdansk.pl na stronie jest informacja o kancelarii notarialnej z Gdańska. Macie podany kontakt i dokładny adres siedziby z instrukcją dojazdu. Kontaktujcie się z nimi bo to doświadczeni i profesjonalni ludzie.
Dłutka09

Re: Notariusz

Post autor: Dłutka09 »

Na Śląsku zdecydowanie godna polecenia jest Kancelaria Notarialna w Gliwicach prowadzona przez notariusza Annę Mańka. Jakiś czas temu znalazłam się w dość trudnej sytuacji w związku ze spadkiem i potrzebowałam pilnej porady specjalisty. Ta kancelaria okazała się dla mnie wybawieniem. Wszystko zostało mi na spokojnie, prosto wytłumaczone, dowiedziałam się, jakie mam prawa i co najlepiej zrobić w danej sytuacji. Dzięki temu uniknęłam wielu nieprzyjemnych sytuacji. Jeżeli ktoś potrzebuje fachowej porady notariusza to z całego serca polecam https://www.notariusz-gliwice.com.pl/czynnosci
Jófricki

Re: Notariusz

Post autor: Jófricki »

Jak właśnie sprzedajecie mieszkanie czy dom to oczywiście będzie potrzebny notariusz, który załatwi wszystkie sprawy. Tu polecam szczególnie współpracę z http://notariuszlubelski.pl/, od nich można uzyskać kompleksową pomoc, bardzo dokładnie wyjaśniają wszystkie kwestie związane z obsługą nieruchomości
cyśka

Re: Notariusz

Post autor: cyśka »

A wiecie od czego zależy koszt usługi notarialnej? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie zerknąć tutaj http://www.gazetaprawo.net/czego-zalezy ... tarialnej/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na sprawdzone kancelarie, gdzie nam wszystko zostanie wytłumaczone.
jksał

Re: Notariusz

Post autor: jksał »

Testament w formie aktu notarialnego sporządził dla mnie https://notariuszchwialkowski.pl/czynnosci-notarialne . Chciałem swoim dzieciom zapisać mieszkanie a zależało mi na tym, aby odbyło się to w sposób jak najbardziej legalny i oczywisty. Udało się! Czynności notarialne zostały zrealizowane bardzo sprawnie.
Nićko

Re: Notariusz

Post autor: Nićko »

Rzetelnym i doświadczony notariusz, który zna się na rzeczy, dokładnie wie, jak pracować, jakie są procedury, ile wszystko będzie kosztować to polecam tu współpracę z http://notariuszlubelski.pl/. Dobra kancelaria, z doświadczeniem, radząca sobie właśnie z również trudniejszymi przypadkami. Ode mnie bardzo duży plus za udaną współpracę
BryziaĄ

Re: Notariusz

Post autor: BryziaĄ »

Ja korzystałam już kilka razy z usług notariusza Łukasza Górskiego z kancelarii w Warszawie https://www.notariusznawoli.com/kontakt . Kancelaria oferuję kompleksowe usługi notarialne i powiem wam, że naprawdę można u nich załatwić sprawę szybko i sprawnie. Kancelaria znajduję się na Woli a dokładnie na Ciołka.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Notariusz

Post autor: alutka90 »

My poświadczenie dziedziczenia robiliśmy w tej kancelarii notarialnej http://notariuszgdynia.pl/ . Warto się tam umówić. Notariusz wszystko dokładnie tłumaczy i przede wszystkim podpowiada najlepsze rozwiązania. Wiadomo, że nikt z nas nie chce dziedziczyć długu. Zawsze należy przemyśleć dobrze wybór i wybrać najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Notariusz

Post autor: lidia »

No my mamy jednego notariusza, do którego chodziliśmy już w kilku sprawach. Jest to notariusz Grażyna Stępień-Dygowska https://notariuszeplock.pl/kontakt/ z kancelarii notarialnej w Płocku. U niej robiliśmy opisy działek, które dostaliśmy od rodziców, później przychodziliśmy do pani notariusz w sprawie sprzedaży mieszkania, itp. Za każdym razem była ona w pełni profesjonalna, skuteczna, rzeczowa. Cenowo wyszło korzystnie, mogę ją szczerze polecić.
baska

Re: Notariusz

Post autor: baska »

Sporo praktycznych i niezwykle ciekawych informacji na temat weksli in blanco oraz udziału notariusza na pewno znajdziecie tutaj https://koscierski.info/artykul/kiedy-w ... co/1087093 . Jest tam bowiem sporo ważnych informacji, z którymi na pewno warto się zapoznać. Prawda jest taka, że weksle powoli wychodzą z obrotu, ale nie da się ukryć, że w dalszym ciągu można je spotkać gdzieniegdzie jako zabezpieczenie. Warto więc dowiedzieć się więcej na ten temat, aby wiedzieć co w danej sytuacji zrobić.
Awatar użytkownika
ekin
Posty: 66
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:26

Re: Notariusz

Post autor: ekin »

Z usług notariusza korzystaliśmy już wiele razy. Za każdym razem idziemy w to samo, sprawdzone miejsce, czyli do kancelarii notarialnej notariusza Laury Ferorelli https://www.notariusz-ferorelli.pl/czyn ... notarialne w Lublinie. Tam wiemy, że pani notariusz ma duże doświadczenie, zna się na tym, co robi, jest prawdziwą specjalistką w swojej dziedzinie. Niejednokrotnie nam pomogła, jest zdecydowanie godna polecenia, ma usługi w korzystnych cenach, polecam.
MARIŹĆĆĆĆ

Re: Notariusz

Post autor: MARIŹĆĆĆĆ »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej kancelarii notarialnej w Lublinie to polecam zapoznać się z ofertą tego biura https://notariuszlubelski.pl/kontakt/. Kancelarię prowadzi Pani Magdalena Chemperek-Kubić i możemy liczyć na pomoc ze strony kancelarii w takich sprawach jak m.in. z zakup mieszkania czy innej nieruchomości, sporządzenie testamentu, przyjęcie spadku, podział majątku, przygotowanie oświadczenia o poddaniu się egzekucji . Ja osobiście korzystałam z pomocy kancelarii w sprawie przyjęcia spadku.
alicjaa

Re: Notariusz

Post autor: alicjaa »

Powiem wam, że ja nie tak dawno znalazłam https://lidiawojewodzka.com/ . Jeśli chodzi o notariusza to tutaj właśnie usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie, można otrzymać wielką pomoc, więc może jednak to będzie udana współpraca
ODPOWIEDZ