Medycyna estetyczna Katowice

Awatar użytkownika
Angelina83
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2021, 17:30

Medycyna estetyczna Katowice

Post autor: Angelina83 »

Macie za sobą jakieś zabiegi medycyny estetycznej? Ja chyba wreszcie zdecyduję się wybrać do kliniki https://www.cmed.pl/, a interesują mnie głównie zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Nie uważam, żeby taka ingerencja w naturalny wygląd była zła, wręcz przeciwnie. Skoro ma to poprawić kogoś samopoczucie to nie warto sobie odmawiać, prawda? :)
gina88

Re: Medycyna estetyczna Katowice

Post autor: gina88 »

I co byliście już kiedyś na jakimś zabiegu z medycyny estetycznej? Tak pytam, ponieważ sama zastanawiam się nad tym czy nie zapisać się przykładowo tutaj https://dentan.pl/medycyna-estetyczna/ . Dokładnie to chciałabym popracować nad konturami twarzy i też wypełnić swoje usta.
angiska

Re: Medycyna estetyczna Katowice

Post autor: angiska »

Ja to chciałabym się uszczuplić, bo niestety, ale dla mnie problemem jest nadprogramowa tkanka tłuszczowa. Dlatego sprawdzam zabiegi w klinice Arte Derm, a na pewno serię ICOONE LASER MED 2 https://artederm.pl/oferta/urzadzenia-h ... ser-med-2/ . Posiadają właśnie najnowszej generacji laser i sprzęt. To zdecydowanie dla mnie, zwłaszcza że tam stawia się na komfort i bezpieczeństwo dla klienta.
ODPOWIEDZ