Ekologia

frużelina

Ekologia

Post autor: frużelina »

Zawsze interesuję się, czy firmy które są w mojej okolicy a mogą produkować ścieki, mają własną oczyszczalnię. To nie jest jakaś bardzo skomplikowana sprawa: https://scieki-woda.pl/ Są nawet gotowe komponenty, a jednak środowisko jest trochę czystsze. Prawda?
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Ekologia

Post autor: karin33 »

Pewnie, że tak. Generalnie coraz więcej ludzi stawia na ekologiczne rozwiązania. I moim zdaniem ro dobrze, bo musimy dbać o przyszłość naszej planety. Nie wiem czy słyszałaś o firmie re:spect energy. Zajmują się sprzedażą energii elektrycznej, pozyskiwanej z zielonych, odnawialnych źródeł. Dla mnie to bardzo innowacyjne i przyszłościowe rozwiązanie, które z powodzeniem wykorzystać mogą firmy oraz osoby prywatne. Rzuć okiem na ich stronę i poczytaj więcej. Moim zdaniem warto.
dzień

Re: Ekologia

Post autor: dzień »

Na co dzień bardzo dużo mówimy o ekologii w kwestii naszego najbliższego otoczenia. A działania długofalowe Towarzystwa Ochrony Żubra doprowadziło do tego, że w Polsce mamy ponad 2000 osobników tego gatunku. To napawa nadzieją, ponieważ te zwierzęta u nas prawie już wyginęły. Także widać, że jeśli chcemy, to potrafimy. Tutaj https://strefa.biz/zwierzeta/zubry-onli ... -narodowa/ o tym przeczytacie.
ODPOWIEDZ