Wywóz śmieci poremontowych - Wrocław

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Wywóz śmieci poremontowych - Wrocław

Post autor: dron »

Chodzi o planowany remont mieszkania we Wrocławiu - czy ktoś może przerabiał tematykę wywozu śmieci powstałych po remoncie? A więc zbitej glazury, terakoty, elementów ścian działowych i wyposażenia łazienki. Pytanie, gdzie to można legalnie wywozić i ile może to kosztować?
Awatar użytkownika
possa
Posty: 75
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: Wywóz śmieci poremontowych - Wrocław

Post autor: possa »

Wygląda to tak, że wynajmujesz pojemnik na gruz, tutaj od nich można http://eko-logis.com.pl/wywoz-gruzu-wroclaw/ następnie jest przez tę firmę odbierany. W tym momencie jest wystawiana karty przekazania odpadu więc masz pewność, że śmieci nie trafią gdzieś nielegalnie do lasu. To jest najlepsza opcja do śmieci poremontowych i w ogóle usługa też nie jest bardzo droga
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Wywóz śmieci poremontowych - Wrocław

Post autor: diademe »

Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się wywozem śmieci poremontowych, to myślę, że tutaj : https://homefree.eu/pl moglibyście znaleźć wiele ciekawych ofert. Sama ostatnio poszukiwałam podobnych rzeczy i tam znalazłam wszystko czego potrzebowałam :)
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Wywóz śmieci poremontowych - Wrocław

Post autor: klamka »

Jak dla mnie to bardzo fajną firmą, zajmującą się czymś takim jak utylizacja odpadów przemysłowych jest ta firma: https://forestodpady.pl/odpady-przemyslowe/. Mają naprawdę bardzo profesjonalną ofertę oraz świetne ceny. Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy szukali tego typu rozwiązania.
Awatar użytkownika
kobe9
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 12:55

Re: Wywóz śmieci poremontowych - Wrocław

Post autor: kobe9 »

Korzystałem już z czegoś takiego. U mnie się jak najbardziej sprawdziło.
Prawdziwa miłość jednaką zostanie, czy jej na wszystko pozwolisz, czy wszystkiego zabronisz.
Awatar użytkownika
melodia67
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:01

Re: Wywóz śmieci poremontowych - Wrocław

Post autor: melodia67 »

Myślę, że zdecydowanie warto dbać o właściwą segregację śmieci. Wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z powagi stanu naszej planety. Po remoncie szczególnie powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ wtedy jest dużo sprzątania. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą: https://www.stojaknarower.pl/188-do-segregacji. Można tam znaleźć kosze na śmieci do segregacji. Są one ze stali nierdzewnej, ocynkowanej lub malowanej. Myślę, że każdy powinien mieć coś takiego w ogrodzie. To podstawa.

ortopedia i reumatologia
ODPOWIEDZ