Wymagane znaki

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Wymagane znaki

Post autor: LadyD »

Nie od dziś wiadomo, że gdy postawimy budynek, który bedzie do użytku publicznego musi on spełniać odpowiednie normy. Bez tego raczej nie zostanie on dopuczony do tego by z niego korzystać. Przy każdej takiej budowie warto pomysleć czy mamy znaki iso 7010 https://sklep.techemznaki.pl/ .
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 369
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Wymagane znaki

Post autor: Kaja »

Odpowiednie oznakowanie musi być, zresztą nie tylko w trakcie budowy, ale i potem, gdy już będzie oddany do użytku. Zresztą najlepiej odwiedź ten serwis i poczytaj artykuł z tym związany, właśnie o oznakowaniach drogowych i tym, gdzie muszą się znaleźć.
oliwiuś

Re: Wymagane znaki

Post autor: oliwiuś »

W tych czasach dużo jest wymaganych znaków aby ułatwić nam jazdę samochodem jak również zapewnić bezpieczeństwo pasażerów. Znam firmę która zajmuję się sprzedażą takiego asortymentu tutaj https://drogowe.com.pl/ . Znaki drogowe znajdują szeroki zastosowanie zarówno na autostradach jak i pośród miejskiej infrastruktury z która mamy do dyspozycji na co dzień.
Argon

Re: Wymagane znaki

Post autor: Argon »

Też mam dla was dobry namiar. Jeśli chodzi o znaki drogowe, oznakowanie poziome i oznakowanie parkingu to podpowiem wam firmę - sprawdzi wam się dobrze firma ANDROS z Redy https://andros-reda.pl/kontakt/ Mają bardzo szeroki wybór artykułów do oznakowania, m.in. znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze, informacyjne i inne, taśmy do oznakowania poziomego, farby drogowe, kocie oczka, słupki i bariery łańcuchowe, blokady łańcuchowe czy ograniczniki parkingowe – wszystko to kupicie u nich, firma świadczy też usługi oznakowania. Ceny mają w porządku i sprawnie działają, także warto się na nich zdać.
ODPOWIEDZ