Szkolenia

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Szkolenia

Post autor: LadyD »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
ary
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:20

Re: Szkolenia

Post autor: ary »

Często trafia się na takie oferty. Według mnie dużo jest tego i zdecydowanie jest w czym wybierać.
Wybierając zwątpienie jako filozofię życia to tak, jak wybierać bezruch jako sposób przemieszczania się w przestrzeni.
Awatar użytkownika
mart88
Posty: 87
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:38

Re: Szkolenia

Post autor: mart88 »

W każdej branży trzeba się rozwijać. Na rynku dostępne są także różnego rodzaju szkolenia dla dentystów: http://szkolenia-dla-dentystow.pl/. Uważam, że lekarze tym bardziej mają obowiązek rozwijania się.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Szkolenia

Post autor: Walkowa »

A czy Waszym zdaniem warto jest brać udział w szkoleniach on-line? Widziałam ostatnio ciekawą ofertę takich szkoleń na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Firma szkoleniowa Kar-Group oferuje bardzo duży wybór takich kursów z najróżniejszych dziedzin i kategorii. Polecam się tam rozejrzeć, może i Wy znajdziecie jakieś atrakcyjne szkolenie dla siebie :)
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Szkolenia

Post autor: diademe »

A co powiecie o szkoleniach dla kobiet ? Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajny profil na facebooku : https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ i przyznam szczerze, ze bardzo zainteresowała mnie ta tematyka spotkań. Myślę, że przydałoby mi się takie coś, do poradzenia sobie z własnymi problemami i kompleksami. Może mogłabym dzięki temu spojrzeć na swoje życie trochę inaczej, niż do tej pory. Chyba spróbuję, w końcu nic nie tracę, a mogę zyskać bardzo wiele.

kontakty z blackberry na android
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 139
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Re: Szkolenia

Post autor: ariana »

Różne kursy i szkolenia widziałam też ostatnio na stronie https://www.sdps.com.pl/. W ich ofercie znajdziecie miedzy innymi szkolenia BHP. To także miejsce, gdzie można zrobić różne uprawnienia - na przykład SEP.
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 115
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Re: Szkolenia

Post autor: fiesta »

Wszystko też zależy od tego, czym dokładnie się zajmujecie w pracy. Na rynku dostępne są najróżniejsze szkolenia. Zajrzyjcie sobie na stronę https://biznesedukator.pl/ gdzie znajdziecie wiele ciekawych propozycji.
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: Szkolenia

Post autor: monija »

Dokładnie tak jak pisze koleżanka wyżej - szkoleń jest mnóstwo, wszystko zależy od tego w jakiej dziedzinie chcemy się szkolić :) Jeśli chodzi o branżę podatkową i księgową to na pewno warto skorzystać z oferty szkoleń pani Marty Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. To wieloletni praktyk biznesu, na co dzień jest współwłaścicielką dobrze prosperującego biura podatkowo-rachunkowego Kasprzyk&Niziołek.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Szkolenia

Post autor: kostka9 »

Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu BHP to firma Seka https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ zrobi to w fachowy i profesjonalny sposób. Kursy odbywają się online, więc to znaczne ułatwienie, a przy tym obniżenie kosztów. Warto z ich usług skorzystać.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Szkolenia

Post autor: Kaja »

Wiadomo, że szkolenia mogą bardzo pomóc i być przydatne, ale trzeba przy tym pamiętać, by dobierać je tak, by rzeczywiście jakoś wpłynęły na naszą sytuację zawodową.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Szkolenia

Post autor: czarov »

A co sądzicie o szkoleniach takich jak https://totalexpert.pl/szkolenie/katowice/ przyznam, ze zaczalem sie bardziej zastanawiac nad samorozwojem i mam pytanie do osob, ktore juz byly na tego rodzaju szkoleniach i moga powiedziec jak to wplynelo na ich rozwoj zawodowy bylo warto czy nie?
Awatar użytkownika
Piękna1
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:13

Re: Szkolenia

Post autor: Piękna1 »

Niektóre szkolenia w firmie muszą odbyć się obowiązkowo. Jeśli prowadzicie swój biznes to polecam Wam zainteresować się takimi kwestiami jak szkolenia BHP czy PPOŻ. Organizuje je firma https://www.sdps.com.pl/.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Szkolenia

Post autor: koral »

Warto się szkolić. Szczególnie dotyczy to przedsiębiorców, ponieważ brak odpowiedniej wiedzy może się źle skończyć. Nie mówię tylko o wszelkiego rodzaju kontrolach, ale również o kwestiach umów i ich realizacji. Nie każdy bowiem podchodzi poważnie i uczciwie tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Tutaj https://www.spolka-w-organizacji.pl/umowy-szkolenie/ jest ciekawe szkolenie. Wybieram się na nie, bo ten temat naprawdę mnie interesuje. Zabezpieczenie w umowie swoich interesów, to podstawa!!!
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 108
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:14

Re: Szkolenia

Post autor: pieknyolek »

Jeżeli szukasz dobrych szkoleń dla fizjoterapeutów to zapraszam na stronę https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/ Znajdziesz tam tak renomowane szkolenia jak:

https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/kurs-anatomii-palpacyjnej/
https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/terapia-craniosacralna-cranial-connective-workshop/
https://www.fizjosystem-szkolenia.pl/fibroliza-miesniowo-powieziowa-haczykowanie/
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Szkolenia

Post autor: alutka90 »

Pamiętajcie tylko, że szkolenia BHP to nie wszystko, potrzebny jest również wysokiej jakości sprzęt BHP i ochronny, żeby zapewnić swoim pracownikom bezpieczeństwo pracy. Jeśli chodzi o odzież ochronną i roboczą, a nawet ochronniki słuchu i nauszniki przeciwhałasowe, możecie znaleźć na https://phradpol.pl/kategoria-produktu/ ... nauszniki/. Przy większym zamówieniu możliwy jest rabat całego zamówienia, ale nawet bez tego ceny są rozsądne.
Awatar użytkownika
komoda
Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:12

Re: Szkolenia

Post autor: komoda »

A wiecie że nie konieczne można się szklić tylko w sprawach zawodowych? Bo nawet mając jakieś swoje hobby można szkolić się i zdobywać szerszą wiedzę na ten temat. Ja szukając jakiegoś ciekawego szkolenia natknęłam się na szkolenia online w Chce Zostać z takiej dziedziny jak zostać producentem RAPU czy w ogóle muzycznym. Także dla chcącego nie ma nic trudnego
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 110
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:01

Re: Szkolenia

Post autor: pukla123 »

komoda pisze: ↑20 gru 2019, 11:34 A wiecie że nie konieczne można się szklić tylko w sprawach zawodowych? Bo nawet mając jakieś swoje hobby można szkolić się i zdobywać szerszą wiedzę na ten temat. Ja szukając jakiegoś ciekawego szkolenia natknęłam się na szkolenia online w Chce Zostać z takiej dziedziny jak zostać producentem RAPU czy w ogóle muzycznym. Także dla chcącego nie ma nic trudnego
ja polecam szkolenia z tej oferty http://psichik.pl/kursy-i-sz/ teraz mają promocje a także nową lepszą ofertę kusów. A ich certyfikaty są bardzo cenione w kraju.
Awatar użytkownika
biska
Posty: 15
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:01

Re: Szkolenia

Post autor: biska »

Ciekawym rozwiązaniem jest szkolenie z zarządzania projektami. Pracodawcy cenią sobie takie umiejętności. Ważne jest bowiem to, aby wszelkie projekty realizować szybko i sprawnie. Dzięki temu firma będzie lepiej funkcjonowała i więcej zarabiała. Tutaj https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ jest namiar na takie szkolenie.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Szkolenia

Post autor: Erejka »

Prowadząc firmę rzeczywiście warto zastanowić się nad konkretnymi szkoleniami i to nie tylko dla swoich pracowników, może i też jakieś managerskie dla siebie:) Ja to chce na własną rękę poszerzyć swoje kompetencje. Na stronie http://www.szkolabarmanow.pl/ znalazłam szkolenia kelnerskie i barmańskie. Ogólnopolska szkoła barmanów proponuje szkolenia na bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Szkolenia

Post autor: Sammy »

Bez względu na branżę, w której się szkolimy powinniśmy także przejść odpowiednie kursy bhp . Bezpieczeństwo w trakcie pracy jest najważniejsze. Takie kursy można zrobić online https://kursbhp.com/ zarówno jako pracownik lub pracodawca mamy możliwość wykupu odpowiednich kursów w dobrej cenie i zyskać certyfikat ukończenia. To wiedza niezbędna, która nieraz może uratować nasze życie lub innych. Takie kursy bhp online to spora wygoda szczególnie dla osób które mają mało czasu
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: Szkolenia

Post autor: asmaki »

No dokładnie, też słyszałam o tym że teraz coraz częściej szkolenia BHP można przejść online i tutaj ta firma https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ między innymi oferuje taką możliwość. Wygodna rzecz, dla pracodawcy gdyż na pewno taniej wychodzi i sam kursant może sobie etapowo przejść takie szkolenie w dogodnych dla siebie terminach
Awatar użytkownika
KonradSkal
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:57

Re: Szkolenia

Post autor: KonradSkal »

Hej wiecie może gdzie dostanę jakieś tanią odzież esd. Mam zamiar zamówić tego całkiem sporo, więc jakieś rabaty byłyby mile widziane. Ważne, żeby sklep wystawił mi fakturę na to. Czekam na jakieś polecenie z waszej strony.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Szkolenia

Post autor: diademe »

Do niedawna zupełnie nie bawiły mnie wszelkiego typu szkolenia. Człowiek jednak dojrzewa i dochodzi do wniosku, że to sie po prostu opłaca. Przede wszystkim dokształcanie się pomaga w osobistej karierze. Poza tym, wyedukowani czujemy się w pracy pewniej. Dlatego trzeba korzystać ze wszystkich szkoleń. W moim przypadku będą to np. szkolenia dla elektryków : http://kursyzawodowe.pl/szkolenia Znacie tę stronę?

rura instalacyjna stalowa
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Szkolenia

Post autor: DamianOs »

Prowadząc swój biznes warto rozwijać się w wielu aspektach również w zakresie ekologii czy jakości pracy i do tego przyda się Wam również odpowiedni Certyfikat ISO z pomocą którego wyróżnicie się na tle konkurencji. My zdecydowaliśmy się postawić na http://www.adees.net/ ponieważ jest to czynny auditor który wydaje takie certyfikaty, jeśli oczywiście spełniacie określone normy.
Awatar użytkownika
omis
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2020, 17:44

Re: Szkolenia

Post autor: omis »

ja od dawna mam chęć na zrobienie sobie porządnego szkolenia z zakresu instruktora fitness i dodatkowe na kettle i inne sportowe dyscypliny. Już znalazłem szkołę - https://www.akademiapolska.pl/ - i planuję się zapisać bo czas tylko ucieka
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Szkolenia

Post autor: Anus83 »

Wstępne i okresowe szkolenie bhp odbyłam u http://www.wroclawbhp.pl/. Wszystko załatwione sprawnie, tak aby jak najrzetelniej przekazać potrzebną wiedzę. Potrafią zainteresować tematem. Jednym słowem specjaliści.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 135
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Szkolenia

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, a czy ktoś z was robił może kurs spawalniczy? Ja właśnie zastanawiam się nad tym aby zrobić go tutaj http://kursyzawodowe.pl/ i chciałem się was zapytać czy to dobry pomysł? Można po tym jakoś sensownie zarabiać rzeczywiście? Słyszałem, że spawacz to na prawdę dobrze płatna praca. Jakie jest wasze zdanie?
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Szkolenia

Post autor: alutka90 »

Witam, zalezy mi na tym,aby zorganizowa konferencje miedzyfirmową. Jakie miejsce mozecie polecić? Chętnie poznam Wasze opinie na temat tego przytulnego miejsca https://www.hotelstbruno.pl/oferta-dla- ... ferencyjne Co myslicie? Szef zlecił mi wybór miejsca.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Szkolenia

Post autor: Walkowa »

W dzisiejszych czasach podstawą jest znajomość języków obcych, dlatego też to właśnie takie kursy są moim zdaniem najbardziej wartościowe. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki możecie sobie poczytać o bardzo ciekawych kursach języka niemieckiego organizowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua. Naprawdę warto ;)
Awatar użytkownika
Grześko
Posty: 16
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:25

Re: Szkolenia

Post autor: Grześko »

Mogę wam polecić dobrego organizatora różnorodnych szkoleń, firmę która od ponad 20 lat zajmuje się tym i cieszy się cały czas bardzo dobrą opinią. Jest to Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . Firma zajmuje się edukacją dorosłych (prowadzi szkoły zawodowe, szkoły zawodowe medyczne, akademie kształcenia i doskonalenia zawodowego), a także dzieci (prowadzi przedszkola, szkoły podstawowe) . Mają szeroką ofertę kursów i szkoleń gdzie można nabyć nowe umiejętności lub pogłębić swą wiedzę. Swoją ofertę kierują zarówno do osób prywatnych, jak i firm, które szukają szkoleń dla swoich pracowników.
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: Szkolenia

Post autor: elżbieta66 »

Co powiecie o warsztaty lean? tez w mojej firmie korzystalismy z tego typu dobrodziejstw i jest własnie ok,skorzystalismy z profesjonalnych usług od https://lean.org.pl/szkolenia-otwarte/ i jest naprawdę ok, super i konkretna sprawa a do tego rewelacyjne ceny.
Awatar użytkownika
pablodesigner
Posty: 12
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:55

Re: Szkolenia

Post autor: pablodesigner »

Jeśli szkolenia to warto zwrócić uwagę na coś praktycznego. Weźmy pod uwagę np. kursy spawacza https://www.plspaw.pl na Śląsk, Małopolsce itd. Nauczą Cię wszystkich metod spawania MIG, MAG, MMA, TIG i masz taki fach w ręku, że żaden kryzys nie straszny.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Szkolenia

Post autor: kruger »

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która posiada ciekawą ofertę szkoleń dla firm. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Wrocławia to polecam wam skontaktować się z https://www.vade.com.pl/ Oni organizują profesjonalne szkolenia z ciekawą tematyką.
lórnit

Re: Szkolenia

Post autor: lórnit »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu szkoleń BHP to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą http://www.sebal-bhp.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać. Firma ta działa na terenie województwa śląskiego.
Sylwka12ś

Re: Szkolenia

Post autor: Sylwka12ś »

U nas zawsze szkolenia prowadzi jakaś firma zewnętrzna. Przeważnie robią to ludzie z pasji, wiec wtedy są bardzo ciekawe. Ostatnio też mieliśmy outsourcing bhp. Warszawa akurat to organizowała, firma http://www.bhpdlaciebie.eu/outsourcing.html i było to najciekawsze bhp na jakim byłam do tej pory. Aż miło się słuchało i nawet wyniosło jakąś wiedzę.
gołębi

Re: Szkolenia

Post autor: gołębi »

Jeśli chodzi o BHP to na początek zrób wszystkim w firmie porządne przeszkolenie z zakresu BHP. Ponadto samemu się dokształcać cały czas na przykład poprzez blogi tematyczne https://blog-glovex.pl/ Ten akurat dodatkowo oferuje możliwość zakupu artykułów BHP bezpośrednio w ich sklepie
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: Szkolenia

Post autor: elżbieta66 »

powiem wam szkolene jest mega wazne, my nawet naszemu pracownikowi z ukrainy pomoglismy, zwłaszcza jak agencja nam go poleciła http://www.neswork.pl
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Szkolenia

Post autor: monka »

Chociaż kiedyś szkolenia wydawały mi się być nie potrzebnym wydatkiem i stratą czasu, ostatnimi czasy, zauważyłam że dają naprawdę sporo. Dzięki nim pracownicy mogą posługiwać się aktualną wiedzą i być wydajniejsi. Oczywiście żeby tak było trzeba inwestować w odpowiednie szkolenia równie dobre jakościowo. Właśnie takich możesz oczekiwać od firmy: https://pracownia-test.pl/ . Tutaj jest spora różnorodność szkoleń, ale najważniejsze jest to, że przeprowadza je doświadczona i zaangażowana załoga. Na pewno będziesz z nich zadowolony.
Jaś2333

Re: Szkolenia

Post autor: Jaś2333 »

Sporo osób chodzi na szkolenie i wcale mnie to nie dziwi, ponieważ można rozwijać kompetencje. Z tego co wiem to coraz większą popularnością cieszy się tak zwany coaching. Podstawowym zadaniem coachingu biznesowego jest stymulowanie rozwoju i kompetencji poprzez tak zwane doskonalenie umiejętności zawodowych.
karol444433255ąąą

Re: Szkolenia

Post autor: karol444433255ąąą »

Przyjaciel mi powiedział , że jak chcę pójść na dobre szkolenie to dobrze zrobię jak skorzystam z https://growth.town .Ja na pewno z tej firmy bardzo szybko skorzystam bo ta firma naprawdę jest bardzo profesjonalna w stu procentach. Każdemu polecam tę firmę.
Lopoń

Re: Szkolenia

Post autor: Lopoń »

Jeżeli szukacie skutecznych szkoleń BHP to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę http://www.bhpdlaciebie.eu/ z Warszawy, których również możemy Wam polecić. Przede wszystkim racjonalne podejście do klientów, duże doświadczenie w branży i specjaliści którzy naprawdę potrafią realnie zaciekawić pracowników na szkoleniach. Jak do tej pory pełna fachowość i jednocześnie co do poziomu cen usług outsourcingowych nie są wysokie.
Kaśkaa33

Re: Szkolenia

Post autor: Kaśkaa33 »

Czy możecie polecić sprawdzone sale konferencyjne Konstancin? Interesują mnie sale klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia, wyposażone w rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz dedykowaną sieć wi-fi. Niedawno znalazłam sale w Eva Park Life & Spa https://evapark.pl/sale-konferencyjne/

bluzy męskie hip hop
Sławomir

Re: Szkolenia

Post autor: Sławomir »

W moim przypadku od zawsze chciałem wstąpić do policji, dlatego długo przygotowywałem się do testów z wiedzy oraz psychologicznych. Znajomy polecił mi stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ , a dzięki ich materiałom do nauki mogłem się solidnie przygotowac.
ODPOWIEDZ