Systemy typu CRM do czego służą?

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Systemy typu CRM do czego służą?

Post autor: mark »

Do czego służą systemy typu CRM? Gdzie i kiedy warto je wdrożyć?
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Re: Systemy typu CRM do czego służą?

Post autor: dron »

Tego rodzaju systemy sprawdzają się przede wszystkim w firmach, które posiadają wielu klientów. Z wykorzystaniem CRM-ów istnieje możliwość uporządkowania bieżących spraw, relacji z klientem. Można odnotowywać ustalenia, sprawdzać status realizacji zamówienia, płatności czy nawiązywać kontakt z klientem. To jakie funkcjonalności zostaną wybrane, zależy od indywidualnych potrzeb firm pracujących w określonych branżach.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Systemy typu CRM do czego służą?

Post autor: Walkowa »

A skoro już o nowoczesnych systemach mowa, to czy ktoś z Was korzysta może z tych oferowanych przez firmę Primesoft? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://www.primesoft.pl/ i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna, bo ich oprogramowanie może wpłynąć pozytywnie między innymi na zwiększenie wydajności pracy i ograniczenie kosztów w firmie. A Wy co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Systemy typu CRM do czego służą?

Post autor: tomek2 »

Najprościej powiedzieć, że pomagają w obsłudze klientów. Jakie dokładnie mają funkcję, to też zależy od danego programu. Niektóre oferują dodatkowo system obiegu dokumentów np. https://bs4.pl/funkcjonalnosci/niezawod ... -w-firmie/
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Systemy typu CRM do czego służą?

Post autor: koral »

Na temat różnych systemów CRM można sobie tutaj https://programy.do/ranking/system-crm/ poczytać. Jest tam sporo różnych informacji. Na ich podstawie można podjąć właściwą decyzję. Przede wszystkim macie tam opisy poszczególnych systemów, opinie oraz oczywiście ceny.
peciaś

Re: Systemy typu CRM do czego służą?

Post autor: peciaś »

U nas też Berberis daje radę, mamy odpowiednio dopasowany system, który rzeczywiście robi różnicę. Najważniejsze jest takie dopasowanie wszystkich elementów, żeby to przebiegało, jak należy. Jeśli tak do tego podejdziecie, to szybko powinniście zrealizować swoje zamiary. Tylko z głową podejmujcie wszystkie decyzje. Inaczej nic dobrego z tego nie wyjdzie.
sekić

Re: Systemy typu CRM do czego służą?

Post autor: sekić »

Na którek wersji Berberis pracujecie? Nie ma żadnych problemów? Działa to niezawodnie?
Tak z waszego doświadczenia - która funkcja jest najważniejsza?
My już sami nie wiemy, jak to wybrać. Może faktycznie najlepszym rozwiązaniem będzie umówienie się na spotkanie z producentem, żeby zrobili nam pokaz? Wy w ten sposób wybieraliście czy polecacie jakąś inną metodę?

brokuł dieta
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Systemy typu CRM do czego służą?

Post autor: dekorator »

Akurat jeśli chodzi o mnie to ja z powodzeniem korzystam z takich rozwiązań w mojej firmie i jak najbardziej również mogę każdemu je polecić. Właśnie dlatego jestem zdania, że doskonale sprawdza się system CRM z https://www.connecto.pl/system-crm/ gdyż relacje z klientami są od razu lepsze.
ODPOWIEDZ