Skąd kruszywa?

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Lamora
Posty: 20
Rejestracja: 03 lip 2020, 6:00

Skąd kruszywa?

Post autor: Lamora »

Skąd zamawiacie, zamawialiście kruszywa potrzebne w trakcie budowy Waszych domów? Ze swojej strony polecam Wam Skład kruszyw http://geofiler.pl/kontakt/ posiadają też własny transport.
nortę

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: nortę »

Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://martrans-dg.pl/ Jest to sprawdzona firma z Dąbrowy Górniczej, która zajmuje się sprzedażą i przewożeniem kruszyw. Mają całkiem niezłe ceny więc warto się do nich zgłosić.
Moriś

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: Moriś »

My zamawialiśmy ze składu Podolski-Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl i z czystym sumieniem mogę polecić. Dobrej jakości kruszywa, cena przystępna.
jimmł

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: jimmł »

U nas absolutnym faworytem okazały się kruszywa zamówione bezpośrednio z hałdy w Bytomiu https://www.ekoprod.pl/ . Całkowicie porwała mnie ich jakość, która okazala się niezastąpiona na placu budowy.
figaró

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: figaró »

Kruszywa, jak i związane z nimi uslugi od dawna realizują dla nas https://www.pwstachyra.pl/kruszywa-budowlane . Podejście oraz jakość usług są widoczne gołym okiem i to właśnie za to głównie ich cenię!
WładekPL

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: WładekPL »

Ja większość kruszyw zamówiłem od firmy https://www.zwirowniabrzezno.pl. Posiadają w ofercie m.in. żwir, piasek, kruszywa wapienne i kamienie dekoracyjne. Dostarczane przez nich kruszywa posiadają wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny. Dla wygody klienta zajmują się także transportem zamówionych produktów.
symórt

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: symórt »

Jeżeli rozglądacie się za porządnym i niedrogim piaskiem budowlanym to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.zwpmosty.pl/oferta/piasek-budowlany Sam regularnie zamawiam u nich piasek budowlany i wiem że na nich można w pełni polegać. Firma ta ma swoją siedzibę w województwie świętokrzyskim.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: kasiakowa06 »

Lamora pisze: ↑15 sie 2020, 17:58 Skąd zamawiacie, zamawialiście kruszywa potrzebne w trakcie budowy Waszych domów? Ze swojej strony polecam Wam Skład kruszyw geofiler.pl/kontakt/ posiadają też własny transport.
My korzystaliśmy ze sprzętu podstawionego przez https://przesiewaczewibracyjne.pl/
pośka

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: pośka »

Też pytanie gdzie szukasz. Jeśli jesteś z Łodzi lub okolic to tutaj https://kruszywalask.pl/ można znaleźć szeroki wybór jeśli chodzi o o kamienie ozdobne, kruszywa ogrodowe itp. Wybór jest naprawdę szeroki. Firma ponadto oferuje także wynajem minikoparek, które zdecydowanie przydadzą się podczas aranżacji ogrodu
Daniel4321ł

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: Daniel4321ł »

Piasku mamy pod dostatkiem po zawiązaniu współpracy z https://www.zasbud-kruszywa.pl/oferta . Jest to zaufany producent kruszyw dla branży budowlanej, także jakość całkowicie sprostała naszym wymogom. Zamawialiśmy stamtąd również żwirki, a na miejscu dostępnych jest kilka rodzajów piasku.
DarekJowiś

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: DarekJowiś »

Wielkie dzięki za polecenie. Może kiedyś skorzystam. Osobiście niedawno podczas budowy domu korzystałem w dużej mierze z usług firmy Anitex z Dąbrowy Górniczej. Zamówiłem stamtąd m.in. żwir, piasek budowlany, pospółkę piaskowo-żwirową oraz kruszywa dolomitowe. Wszystkie produkty posiadają bardzo dobrą jakość i przystępne ceny. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej: https://www.anitex-dg.pl/oferta/kruszywa. Osobiście jestem bardzo z nich zadowolony.
Władekż

Re: Skąd kruszywa?

Post autor: Władekż »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą żwirowni , który specjalizuję się w wydobyciu, przerobie i transporcie kruszywa budowlanego i drogowego. Ja od lat zamawiam u nich takie kruszywa na nasze budowy bo prowadzę firmę budowlaną. Firma mieści się w miejscowości Buków, w okolicy Raciborza. Firma http://www.ceramot.pl/oferta posiada również swój zakład produkcyjny w, którym mają szeroki wybór materiałów sypkich, w tym kruszyw budowlanych oraz mieszanki piasku z roztworem wiążącym .
ODPOWIEDZ