Remont w łazience

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Lamora
Posty: 20
Rejestracja: 03 lip 2020, 6:00

Remont w łazience

Post autor: Lamora »

Wiadomo, że remont w łazience wiąże się ze sporymi kosztami, ale przede wszystkim z ogromem pracy. Zdecydowanie łatwiej położyć płytki ceramiczne na gołą ścianę, niż najpierw skuwać poprzednie, wyrównywać i dopiero kłaść. Ktoś z Was jest akurat w trakcie remontu, albo planuje remont łazienki w najbliższym czasie?

iso din
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Remont w łazience

Post autor: SebastianMM »

No to szukając dobrych specjalistów zajmujących się wykonaniem montaży płytek, czy gresu w łazience to koniecznie zwróćcie uwagę na firmę Alfinco z Torunia. Przede wszystkim można liczyć na pełne wsparcie, dobry zakres cenowy i uczciwe podejście do klienta co do terminów realizacji i same efekty przemawiają za ich profesjonalizmem. Pozdrawiam i oczywiście życzę tylko i wyłącznie pozytywnych zmian!
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 114
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Re: Remont w łazience

Post autor: fiesta »

Jeśli chodzi o zakup wszystkich potrzebnych akcesoriów do remontu łazienki to polecam takie miejsce jak hurtownia hydrauliczna rzeszów: https://hap.pl/ . Znajdziecie tam bardzo duży wybór armatury łazienkowej, niezbędnej przy remoncie.
Awatar użytkownika
kluska
Posty: 99
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:08

Re: Remont w łazience

Post autor: kluska »

Polecam też do łazienki pralkę Electrolux Perfect Care. Sama taką mam i jestem zadowolona. Posiada wiele przydatnych funkcji jak chociażby dodatkowe podmuchy pary, dzięki czemu pranie wyjmujemy z pralki bez zagnieceń.
ODPOWIEDZ