prowadzenie magazynu

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

prowadzenie magazynu

Post autor: LadyD »

Przy prowadzeniu magazynów potrzebne Ci też będa europalety. Szukałam niedawno coś takiego dla moich znajomych i udało mi sie tutaj https://saspalety.pl/ znaleźć bardzo dobrze europalety na pewno Ci się przydadzą.
poważny

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: poważny »

Prowadzenie magazynu to sprawa bardzo złożona, liczy się tak samo wyposażenie jak i opanowanie szeregu procesów logistycznych. Sama budowa magazynów też musi być odpowiednio zaplanowana pod kątem potrzeb użytkownika. Dlatego ja już na tym etapie zdecydowałem się na pomoc ze strony profesjonalnej, doświadczonej firmy (KMC Services), która wie jak zaprojektować magazyn z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań. Będę chciał z tymi fachowcami podtrzymać dalszą współpracę, m.in. w zakresie regularnyhc audytów logistycznych i zarządzania transportem.
ginamó

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: ginamó »

Na pewno trzeba pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu takiego magazynu. Do większości z urządzeń pilnie potrzebowaliśmy armatury do gazów technicznych. Rozwiązania tego typu zapewnili nam https://www.pego.pl/oferta i to w doskonałej jakości! Koniecznie zastanów się nad inwestycją tego typu!
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Walkowa »

Jeśli prowadzicie własne magazyny, to na pewno potrzebne są Wam również na nich profesjonalne regały magazynowe. Z tego, co się orientuję, to takie wysokiej jakości regały można zamówić na przykład w firmie Dla Magazynu. Czy ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia?
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Erejka »

Są i specjalne programy magazynowe, te powinny świetnie się sprawdzić do ogarnięcia wszystkiego. Taki program to świetna pomoc przy zarządzaniu całym magazynem, przy odpowiedniej organizacji pracy. Tu również i firma Gizo i ich wózki widłowe na pewno was zainteresują. My wynajmujemy u nich jeden wózek widłowy, ale to nie cały czas. Również kupiliśmy dwa wózki używane. Szybkie naprawy na miejscu maszyn, też i pomoc serwisowa - super sprawa, wszystko bardzo profesjonalnie.
stolarską3

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: stolarską3 »

Jeśli od lat zajmujesz się obróbką drewna to wiesz że bardzo ważne jest mieć działający sprzęt, firma będzie się rozwijać jeśli zainwestujesz w najnowszy sprzęt iwięc zobacz na stronie ofertę maszyny stolarskie https://www.eci.com.pl/1159-maszyny-do-drewna-maszyny-stolarskie-do-obrobki-drewna gdzie znjdziesz różne piły, frezarki czy inne łuparki do drewna. Dobry sprzęt to podstawa dobrej pracy.

marketing sieciowy przykłady
Awatar użytkownika
Saturn
Posty: 67
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:26

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Saturn »

Na pewno warto zadbać na magazynie o porządek. Różnego rodzaju elementy takie jak chociażby skrzynie i pojemniki sprawiają, że możliwe będzie bardziej ergonomiczne przechowywanie niezbędnych rzeczy. Spory wybór takich skrzyń można znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/grupa/skrzynie-i-paletopojemniki
Łuki Kot

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: Łuki Kot »

Kompleksowe systemu automatycznego dozowania Adblue można zamówić w https://flowmont.pl/. Jak najbardziej praktyczne i bardzo dobre rozwiązanie, nadające hali funkcjonalności. Wejdźcie sobie na tę stronę, bez problemu będziemy mogli właśnie kupić wyposażenie, które ma bardzo dobrą jakość
hiczungł

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: hiczungł »

Prowadzenie magazynu wiąże się także z nietuzinkowymi inwestycjami. Dlatego postanowiłem o zakupieniu odwodnień liniowych pod tereny przemysłowe, z oferty https://www.stora-drain.pl/kim-jeste-my-.html . A to wszystko po to, aby uniknąć ewentualnego podtopienia które byłoby możliwe w tym wypadku. Znakomity zakup.
oliś

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: oliś »

Na pewno taki magazyn trzeba wyposażyć w odpowiednie urządzenia. Tutaj https://www.narzedziownia.org/artykuly/ ... paletowych sobie zerknijcie i poczytajcie na temat różnego typu paleciaków. Jest tam naprawdę sporo ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Opisanych macie tam 5 typów wózków. Myślę, że taka widza się przyda, bo pomoże podjąć odpowiednią decyzję.
czosnekwrgł

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: czosnekwrgł »

Warto zadbać o konkretne palety, które w taki magazynie są koniecznością. Zapewnione przez http://www.aleja.net.pl/oferta/palety od dawna służą jak trzeba i pozwalają na przetrzymywanie towarów, właśnie na tych paletach. Bardzo wytrzymałe, z konkretnego drewna! Sporo z nich zamówiliśmy do magazynu.
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: gajga »

Aby prowadzić magazyn trzeba go najpierw odpowiednio wyposażyć. Zobaczcie na stronę https://powerrubber.com/kat/sznur-gumowy/ - takie sznury gumowe u nas służą jako najlepsze zabezpieczenie przed obijaniem dwóch powierzchni, proste w montażu, trwałe i bardzo odporne na uszkodzenia. Postawiliśmy także na specjalne posadzki do magazynów od Power Rubber.
ćunia

Re: prowadzenie magazynu

Post autor: ćunia »

Bardzo trudnym elementem prowadzenia magazynu jest samo wyposażenie go i pilnowanie by funkcjonował prawidłowo. Częstym problemem są regały magazynowe które na ogół są słabej jakości i ich żywotność sięga maksymalnie kilku lat. Dlatego warto zainwestować w sprzęt z najżywszej półki typu https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html który będzie gwarantować stabilność i wytrzymałość
ODPOWIEDZ