Pomoc w wyborze kompresora do warsztatu

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Aneta Konsuela

Pomoc w wyborze kompresora do warsztatu

Post autor: Aneta Konsuela »

Poszukiwałam od dawna kompresora śrubowego na zbiorniku 50l dla mojego męża. Ma on w garażu swój mały warsztat gdzie był mu potrzebny kompresor śrubowy bądź tłokowy, potrzebny do pistoletu pneumatycznego, również myślał o malowaniu natryskowym. Tak więc myśląc o idealnym prezencie wpadłam na pomysł kupna sprężarki śrubowej. Myślałam czy wybrać sprężarkę 50l czy może taką na większym zbiorniku 100l. Znalazłam namiar na firmę ABC KOMPRESORY. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Doradził mi Pan że lepiej zainwestować troszkę więcej pieniędzy i zakupić kompresor śrubowy olejowy 100l. Polecam ich a to ich strona https://abc-kompresory.pl.
michalinaczyz

Re: Pomoc w wyborze kompresora do warsztatu

Post autor: michalinaczyz »

Ja bym z chęcią się dowiedziała czym różni się kompresor olejowy od kompresora bezolejowego i który będzie lepszy właśnie do warsztatu. Z góry dziękuję za jakieś opinie i wiedzę :)
ODPOWIEDZ