Oświetlenie w otwartej przestrzenic

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Armaś

Oświetlenie w otwartej przestrzenic

Post autor: Armaś »

Dzień dobry jesteśmy na etapie planowania oświetlenia w domu i stajemy przed trudnym zadaniem połączenia lamp na otwartej przestrzeni salonu, kuchni i jadalni w kuchni i salonie chcemy wykorzystać takie plafony i szukamy lamp nad stół w jadalni i barek kuchenny, które byłyby inne, aczkolwiek pasowałyby do stylu tych plafonów. Małym utrudnieniem jest to, że barek znajduje się tuż obok stołu jadalnianego i chcę, aby to były inne lampy, ale takie które ładnie by się zgrały - proszę o polecenie jakichś sklepów z oświetleniem i pokażcie jak wyglądają oświetlenia na takich otwartych przestrzeniach u was
Nawińska

Re: Oświetlenie w otwartej przestrzenic

Post autor: Nawińska »

Ja z tematem u siebie poradziłam sobie tak : nad salonem są 4 lampy TUBY, nad "jadalnią" rozbudowany zwis , nad wyspą SŁOJE a na suficie w kuchni ledowe czarne cylindry 5 cm o średnicy 30cm. Dobrze jest postawić na kilka źródeł światła, a nie tylko na jedną lampę. Dzieki temu mozna dopasować sobie oświetlenie dla klimatu oraz dla danych potrzeb danego dnia.
Jeśli szukasz ciekawego oświetlenia, polecam to miejsce:

https://macodesign.eu/pl/c/Plafony/81

W sklepie jest duży wybór eleganckiego oświetlenia.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Oświetlenie w otwartej przestrzenic

Post autor: Walkowa »

A skoro już mowa o takich tematach, to czy znacie jakieś firmy, które zajmują się wykonywaniem audytów oświetlenie ulicznego? Ja widziałam ostatnio na ten temat informacje na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ulicznego/. Podobno zajmuje się tym firma Efektywniej z Wrocławia. Mieliście już z nią do czynienia?
ODPOWIEDZ