Ochrona na budowie

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Santi
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:52

Ochrona na budowie

Post autor: Santi »

Budujemy dom za miastem, w miejscu, w którym póki co jest mało sąsiadów i przyznaję, że trochę mnie to stresuje. Zastanawiam się, czy zdecydować się na ochronę, bardzo fajną ofertę znalazłam z SAIPP SECURITY https://saippsecurity.pl/2-zakres_dzialan.html Co o tym myślicie? Korzystaliście z takiego rozwiązania?

gorlice basen kryty
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Ochrona na budowie

Post autor: mela »

U nas na budowie mamy monitoring, bo jednak są tam i materiały i okna, no byłoby bardzo niedobrze, gdyby nas ktoś okradł. Monitoring wizyjny mamy z agencji ochrony OCHRONA-GOT z Warszawy. https://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny. Oni super nam się sprawdzają, dzięki nim nasz obiekt jest pod stałą ochroną. Do tego mają korzystne ceny, no i znają się na tym co robią, mają doświadczenie w tego typu usługach i to widać, polecam.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Ochrona na budowie

Post autor: frea »

Pomysł ze zgłoszeniem się do firmy ochroniarskiej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta to polecam wam skontaktować się z firmą http://gabor-security.pl/ Na nich można w pełni polegać.
ODPOWIEDZ