Ochrona do domu

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
soiądź

Ochrona do domu

Post autor: soiądź »

Powiedzcie, kiedy najlepiej zdecydować się na podpisanie umowy o ochronę domu? Warto już na etapie budowy? Może wiecie, jaka agencja ochrony jest polecana w okolicach Warszawy?
WiktoriaĄ

Re: Ochrona do domu

Post autor: WiktoriaĄ »

Jeżeli jest to dom jednorodzinny to każda pora jest dobra na podpisanie umowy. Ochrona dobra jest na czas budowy jak i kiedy juz mieszkanie jest gotowe pod klucz. Ja współpracuję z agencja ochrony Argus http://argusochrona.com.pl/kontakt/ i byli z nami jak była u nas budowa a teraz sa z nami jak się wprowadziliśmy - z agencją ochrony czujemy się bezpieczniej.
miklaś

Re: Ochrona do domu

Post autor: miklaś »

Ja jestem ogromny zwolennikiem ochrony dla domu. Długo mieszkałem na osiedlu, gdzie włamania były praktycznie na porządku dziennym. Ochrona daje naprawdę wspaniały komfort i bezpieczeństwo. Korzystaliśmy z żoną z usług agencji https://gabor-security.pl/ i musze przyznac, ze bardzo dobrze się sprawdzili, kiedy były potrzebne jakieś interwencje to zjawiali się w odpowiednim czasie. Polecam, jeśli akurat tez szukacie agencji ochrony.
rótka

Re: Ochrona do domu

Post autor: rótka »

Systemy alarmowe, ale i czujniki ruchu były w tym wypadku obowiązkową inwestycją. Zapewnione przez http://atline.pl/oferta/produkty/ całkowicie sprostały moim wymaganiom , ponieważ ochraniają nasz dom przed ewentualnym nalotem złodziejaszków. Nie ma co żałować na bezpieczeństwo, miej to na uwadze!
ODPOWIEDZ