Mieszkanie w Lublinie

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
star
Posty: 95
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:41

Mieszkanie w Lublinie

Post autor: star »

Szukam dla siebie mieszkania w Lublinie.

W jakich dzielnicach warto jest zamieszkać?

I czy warto jest czekać na spadek cen nieruchomości czy Waszym zdaniem raczej nie spadną?
margiel
Posty: 94
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: Mieszkanie w Lublinie

Post autor: margiel »

Prawo popytu i podaży. Na wzrost cen w największym stopniu wpływa rekordowo niski wibor, w momencie gdy stopy procentowe wzrosną - wzrośnie również koszt kredytu i spadnie zdolność. Im mniejsza zdolność kredytowa tym mniej kredytów a im mniej kredytów tym mniej pieniądza na rynku - mniej osób się buduje, ceny spadają. Wzrost cen napędza w mniejszym stopniu również program socjalny 500+. Gdy przeciętna rodzina ma teraz dodatkowe 1000zł więcej w kieszeni to jest bardziej skora do zaciągnięcia kredytu na mieszkanie czy budowę domu. W skrócie ceny nie powinny spaść do póki rada polityki pieniężnej nie podniesie stóp procentowych i/lub gdy dojdzie do spowolnienia gospodarki/kryzysu. Moim zdaniem raczej nie nastąpi to w najbliższych latach.

W Lublinie polecam zerknać sobie na nieruchomości od tego dewelopera:
http://www.luk.net.pl/nieruchomosci.html

Obecnie realizuje kilka ciekawych projektów w Lublinie, na przykład na Północnej.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Mieszkanie w Lublinie

Post autor: lanza »

Słyszałam o tym że w Lublinie teraz sporo sie buduje i miasto się bardzo rozwija, ale ja już dawno postanowiłam przeprowadzić sie do stolicy i kupiłam mieszkanie na osiedlu apartamenty ostródzka na Białołęce
ODPOWIEDZ