Meble hotelowe jakie

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
star
Posty: 95
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:41

Meble hotelowe jakie

Post autor: star »

Jakie właściwości powinny mieć porządne meble hotelowe?

Stoję obecnie przed problemem kupienia mebli do pensjonatu.
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Re: Meble hotelowe jakie

Post autor: mark »

Najważniejszy jest komfort. Umeblowanie więc być wygodnie, funkcjonalnie, w miarę uniwersalnie, ale też spójnie z charakterem całego hotelu. Szafy, komody, szafki nocne, łóżka, biurka i krzesła – to podstawowe elementy, o jakie musimy zadbać, projektując pokój hotelowy.

Warto również zwrócić uwagę na jakość wykonania mebli z uwagi na to,ze bardzo wiele osób będzie z nich korzystało, tak więc meble powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Ze swojej strony polecam tę firmę:
http://pioniermeble.pl/

Jest to producent takich mebli.
Awatar użytkownika
kelte
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:29

Re: Meble hotelowe jakie

Post autor: kelte »

Korzystaj z wyszukiwarki. Tak można znaleźć bardzo dużo trafnych informacji.
Jeśli bardzo chcesz być sam,z pewnością ktoś ci w tym przeszkodzi.
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Meble hotelowe jakie

Post autor: Malva »

Jeśli chodzi o wyposażenie hotelu to warto zwrócić uwagę nie tylko na meble. Obecnie klienci są bardzo wymagający dlatego w każdym pokoju hotelowym powinna być doprowadzona telewizja kablowa. Do jej wykonania niezbędne sa takie elementy jak multiswitch 9/8 . Bardzo dobre akcesoria do montaży kompletnej sieci tv znajdziecie w ofercie firmy Telmor. U nich możecie także zamówić wykonanie projektu sieci.
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 137
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:19

Re: Meble hotelowe jakie

Post autor: Tomasz »

Każdy hotel ma z reguły jakiś bar czy restaurację więc konieczny jest także zakup odpowiedniego wyposażenia. Bardzo dobrze w punktach gastronomicznych sprawdzają się stoliki barowe https://furnix.pl/stoliki-barowe/1218-5 ... -pub-.html . Takie stoliki sa bardzo estetyczne, mają nowoczesny wygląd i są funkcjonalne. Sklep Furnix oferuje stoliki bardzo dobrej jakości i w przystępnych cenach.
łator

Re: Meble hotelowe jakie

Post autor: łator »

Zdecydowaliśmy się na zakup mebli hotelowych, którymi dysponują http://womeb.com.pl/meble-hotelowe-restauracyjne/ . Mieliśmy pewność, że inwestujemy w jakość, gdyż firma ta ma już doświadczenie w produkcji mebli, głównie okrętowych. Końcowy efekt jest taki, że hotel jest ozdobiony w bardzo designerski sposób.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: Meble hotelowe jakie

Post autor: pati »

Jeśli chodzi o wyposażenie hotelu w różnego rodzaju meble, to ważny jest nie tylko wygląd, ale też jakość. Takie rzeczy powinny być wykonane z materiałów najwyższej jakości, żeby były ładne i trwałe przez długi czas. Bardzo ważne są też lozka hotelowe żeby każdy gość mógł się wygodnie wyspać. Dlatego warto stawiać na sprawdzonych producentów, takich jak Senactive.
róstykon

Re: Meble hotelowe jakie

Post autor: róstykon »

Przejrzyj ofertę http://konar-meble.pl/oferta/ , od których również i my zamawialiśmy meble. Okazało się to rozsądną decyzją, dzięki której nasi goście mogą wypoczywać w sympatycznym i designerskim otoczeniu. W końcu o to chodzi, nieprawdaż? Trafiona inwestycja i to całkowicie.
ODPOWIEDZ