Jaki upominek

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Bartek Kł

Jaki upominek

Post autor: Bartek Kł »

Ciągle mam problem z zakupieniem prezentu nawet dla bliskiej mi osoby. Co polecacie kupić? Dajcie znać, budżet obojętny.
żuk

Re: Jaki upominek

Post autor: żuk »

Nie znam, ale od siebie polecam księgarnie internetowe. Tam, zakupy są dużo tańsze niż w księgarniach tradycyjnych. Ja mam swoją ulubioną księgarnię, dziś zamówiłem w niej kilka książek, m. in. https://www.taniaksiazka.pl/bezkresne-n ... 79559.html Kosztów przesyłki nie ponoszę.
dankuś

Re: Jaki upominek

Post autor: dankuś »

Moja siostra uwielbia ćwiczyć jogę dlatego postanowiłam w dniu jej imienin kupić na prezent koło do jogi QB 039 - EcoWellness z tego sklepu sportowego tutaj https://www.marbo-sport.pl/product-pol- ... lness.html. Ćwiczenia z kołem poprawiają zręczność oraz redukują napięcie mięśniowe.
Baśka93

Re: Jaki upominek

Post autor: Baśka93 »

Poszukaj upominku na Salezo - https://salezo.pl/. Mają tam dosłownie wszystko, bo jest to porównywarka cen, coś jak ceneo, ale według mnie o wiele wygodniej się z tego korzysta. Przeklikaj się po produktach, a na pewno znajdziesz coś co Ci przypasuje jako oryginalny upominek.
ODPOWIEDZ