Jaka forma ogrodzenia dużej powierzchni?

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Jaka forma ogrodzenia dużej powierzchni?

Post autor: mark »

Mamy do ogrodzenia około 30 arów, działki. Szukamy jakiejś w miarę taniej opcji Możecie polecić coś z tego zakresu? Miałaby to być tymczasowa forma ogrodzenia na czas budowy.

tour de pologne olkusz
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Re: Jaka forma ogrodzenia dużej powierzchni?

Post autor: dron »

Pytanie, czy to ma być być również jakąś formą ozdoby? Czy tylko spełniać swoją funkcje, tzn chronić przed nieuprawnionym wtargnięciem, chronić, stanowić barierę przed potencjalnymi intruzami?
Bo jeżeli ta druga opcja, to może warto jest się zastanowić nad siatką ogrodzeniową, węzłową?
Siatka wykonana jest z drutu stalowego, a więc stosunkowo wytrzymałego materiału.
Charakterystyka takiej siatki: https://www.metalurgia.pl/ogrodzenia/siatki-wezlowe/
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: Jaka forma ogrodzenia dużej powierzchni?

Post autor: mali9021 »

Moim zdaniem odpowiednio będzie wyglądało ogrodzenie metalowe. Polecam to rozwiązanie przede wszystkim ze względu na wytrzymałość, świetny wygląd, jak i funkcjonalność. Nie wiem, jakim budżetem na takie ogrodzenie dysponujesz, więc to też musisz do siebie dobrać. Przykładowe ogrodzenia metalowe możecie znaleźć u producenta https://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-metalowe Na Waszym miejscu zostałabym przy tych ofertach, bo producent wykonuje świetne ogrodzenia.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Jaka forma ogrodzenia dużej powierzchni?

Post autor: cero »

Może najtaniej i najlepiej wyjdzie ogrodzić siatką? My tak własnie zrobiliśmy. Naszą siatkę kupiliśmy w sklepie internetowym siatkionline.pl https://www.siatkionline.pl/siatki-ogrodzeniowe w bardzo przystępnej cenie. Oni mają szeroką, rozbudowaną ofertę, z której aż żal nie skorzystać. Ich produkty są bardzo dobrej jakości, polecam.
ODPOWIEDZ