gdzie po wentylator?

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Delfina
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 17:00

gdzie po wentylator?

Post autor: Delfina »

Podpowiecie mi kochani, gdzie powinnam się rozejrzeć za wentylatorem? Widziałam już jeden sklep z wentylatorami online, ale z siedzibą w moim mieście. Teoretycznie mogłabym w takim razie go odwiedzić i na miejscu sprawdzić co i jak. Pytanie tylko, czy jest coś na co powinnam zwrócić szczególną uwagę? Byłabym wdzięczna za wszystkie rady, bo średnio się znam na takich instalacjach :P
Awatar użytkownika
mirołada-72
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2021, 14:00

Re: gdzie po wentylator?

Post autor: mirołada-72 »

Ja ostatnio szukałam sklepu z wentylatorami łazienkowymi w Łodzi i udało mi się trafić na firmę, która dodatkowo oferuje też montaż i serwis. Wydaje mi się że najważniejsze jest dogadać się z pracownikami i przedstawić im swoje oczekiwania. Dzięki temu dobór odpowiedniego urządzenia będzie o wiele łatwiejszy. Jeśli wpadł Ci w oko już jakiś sklep to po prostu poczytaj opinie na jego temat :)
ODPOWIEDZ