Firma budowlana - domy energooszczędne

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
Nataniel
Posty: 14
Rejestracja: 02 wrz 2019, 7:12

Firma budowlana - domy energooszczędne

Post autor: Nataniel »

Dzień dobry!
Szukam firmy budowlanej, która specjalizuje się w budowie domów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Koniecznie firma współpracująca z architektem! Woj. kujawsko-pomorskie.
Awatar użytkownika
Przemysław
Posty: 7
Rejestracja: 15 sie 2019, 18:52

Re: Firma budowlana - domy energooszczędne

Post autor: Przemysław »

Siema!
RIMB specjalizują się w budowie domów energooszczędnych. Można od nich kupić gotowy projekt, co bardzo polecam. Doskonały kontakt z klientem i szybka budowa domu! Działają w okolicach Bydgoszczy i Torunia, więc musisz dopytać, czy jesteś "w ich zasięgu".
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:23

Re: Firma budowlana - domy energooszczędne

Post autor: motylek »

My budowę domu chyba zlecimy tej firmie http://www.fachman.mielec.pl/ Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat i odpowiada mi oferta cenowa. Chcemy wybudować dom za max 250 tysięcy złotych. Mamy już działkę i projekt, mam nadzieję, zę na wiosnę ruszymy z budową.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Firma budowlana - domy energooszczędne

Post autor: Walkowa »

Bez względu na to, jaki dom chcecie wybudować, najpierw na pewno będzie Wam potrzebny jego projekt. Czy słyszeliście o Pracowni Architektonicznej MG Projekt? Oferuje ona naprawdę całe mnóstwo takich gotowych projektów domów. Ostatnio weszłam sobie na jej stronę internetową https://www.mgprojekt.com.pl/ i dowiedziałam się, że teraz, w ramach promocji, można tam zamówić projekt domu z 20% rabatem ;) Co Wy na to?
ODPOWIEDZ