Apteka

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
karol4444332ą

Apteka

Post autor: karol4444332ą »

Od znajomego dowiedziałem się o bardzo dobrej aptece internetowej Sorafenat .W tej aptece warto kupować bo wybór jest bardzo duży.
gśka

Re: Apteka

Post autor: gśka »

Warto na pewno robić zakupy online i jak tylko możecie, to nie wychodźcie z domu. Dzięki temu można uniknąć zachorowania. Tutaj https://www.apteka-familia.pl/femitonin ... letek.html macie namiar na aptekę internetową. Jest ona naprawdę dobrze zaopatrzona. Można tam zakupić wszystko to, co potrzebujecie. Nawet są tam preparaty na menopauzę.
kryśka55

Re: Apteka

Post autor: kryśka55 »

moja mama mi powiedziała o promocji dla seniorów w DOZ, jeśli się kupi leki w godzinach 8 -12 to jest 20% zniżki, mama ucieszona, bo musiała zrobić większe zakupy i dzięki promocji zaoszczędziła kilkadziesiąt złotych. Fajnie, że są takie akcje dla starszych osób
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Apteka

Post autor: czarov »

Z internetowych aptek kojarzę tylko https://www.aptekadlapacjenta.pl/ co prawda nie przeglądałem dużo ofert takich aptek, ale u nich wydaje sie, ze ceny sa bardzo dobre, a po drugie maja bardzo szeroki asortyment. Po zamówieniu po prostu moge powiedziec, ze jestem zadowolony i oplacalo sie.
kłiksa

Re: Apteka

Post autor: kłiksa »

Macie starsze osoby w rodzinie? W DOZie jest akcja dla starszych osób, które są po 60tce, jeśli kupią leki między 8 a 12:00 to mają rabat na wszystkie leki 20%, moi rodzice często z tej promocji korzystają i są zadowoleni, ze zawsze te parę złotych zaoszczędzone
ODPOWIEDZ