Znaki drogowe

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
star
Posty: 95
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:41

Znaki drogowe

Post autor: star »

Czy osoba prywatna moze kupić znaki drogowe?

Chcialbym postawic dwa na drodze wewnętrznej.
margiel
Posty: 99
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: Znaki drogowe

Post autor: margiel »

Jak najbardziej, nie ma takiego ograniczenia. Firma Tioman to spory producent znaków drogowych, która w ofercie ma:
elementy infrastrukty drogowej
znaki drogowe
oraz inne oznaczenia potrzebne na przykład na budowach

Jeśli jesteś właścicielem albo zarządcą drogi wewnętrznej mozesz na niej postawić znaki jakie uważasz za właściwe. Nie postawisz jednak dowolnych znaków z uwagi na to ,ze muszą być one zgodne z kodeksem drogowym.
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

Re: Znaki drogowe

Post autor: meleczko »

Jeśli poszukujcie dobrej firmy od znaków drogowych to skierujcie się do Znak Big https://www.znakbig.pl/ ze Śremu pod Poznaniem. Mają też w ofercie m.in. blokady i słupki parkingowe, progi zwalniające czy tablice drogowe. Spodoba wam się dobra jakość produktów i ich rozsądne ceny. Ja jestem z ich oferty zadowolony.
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Znaki drogowe

Post autor: anton »

Ja dobrze tu oceniam tego producenta https://andros-reda.pl/ Znaki mają solidne, w rozsądnych cenach a oprócz nich sprzedają też akcesoria do oznakowań (m.in. farby, taśmy drogowe, szablony) oraz słupki ozdobne, stojaki rowerowe czy tablice informacyjne. Firma rzetelna, solidna z dobrymi cenami, sprawdźcie ich sobie.
fgaxł

Re: Znaki drogowe

Post autor: fgaxł »

Muszę przyznać, że wybór znaków drogowych, zrealizowanych przez producenta https://znakidrogowe.org/ był całkiem dobry pomysłem. Do dyspozycji otrzymaliśmy znaki w jakości wprost doskonałej - tego było nam trzeba!
łuczak

Re: Znaki drogowe

Post autor: łuczak »

Muszę przyznać, że znalezienie właściwych znaków było dla mnie sporym wyzwaniem, ale w końcu się udało! Zadecydowałem o wyborze tych z oferty https://www.znakbig.pl/ a do tego wziąłem tabliczki z nazwami ulic. Wszystko świetnie się spisuje.
łapa

Re: Znaki drogowe

Post autor: łapa »

Moim skromnym zdaniem, jeśli poszukujecie firmy, związanej stricte z branżą drogową, czy budowlaną, to polecam wam sprawdzić w wolnej chwili ofertę tej firmy: http://DROGOWE.COM.PL. Moim zdaniem mają naprawdę świetną ofertę, jeśli chodzi o pachołki drogowe i znaki. Polecam wam zajrzeć w wolnym czasie.
Kaśka_02

Re: Znaki drogowe

Post autor: Kaśka_02 »

Czy możecie polecić profesjonalne firmy, które w ofercie posiadają bariery drogowe u14e i bariery segmentowe? Ważna jest dla mnie jakość tworzyw sztucznych i oczywiście cena. Ostatnio znalazłam firmę ZPED Oborniki. Czy znacie tą firmę? https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-14e/
Reya Cróuch

Re: Znaki drogowe

Post autor: Reya Cróuch »

Hello, This is actually excessively valuable and have more thoughts from yours. continue to share numerous strategies. energetically sitting tight for your new updates. This is actually excessively valuable and have more thoughts from yours. continue to share numerous strategies. energetically sitting tight for your new updates. เกม ออนไลน์ สล็อต
olkiś

Re: Znaki drogowe

Post autor: olkiś »

Ktoś tutaj wspominał wcześniej o barierach segmentowych. No trzeba przyznać, że na rynku ciężko jest czasem znaleźć takie rzeczy, to jednak są specjalistyczne sprawy. Tutaj na przykład można sobie ogarnąć bez trudu bariery szczeblinkowe - https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/, bardzo fajnej jakości no i obsługa super.
Grażyna53

Re: Znaki drogowe

Post autor: Grażyna53 »

Szukam firmy, która oferuje takie produkty jak elementy odblaskowe i bariery segmentowe. Najlepiej jakby to był producent. Jak na razie znalazłam Zakład Produkcji Elementów Drogowych. Oferta dostępna na stronie https://zped.com.pl/kategoria-produktu/ ... owe-u-11a/
Miłek

Re: Znaki drogowe

Post autor: Miłek »

łapa pisze: ↑09 mar 2021, 12:43 Moim skromnym zdaniem, jeśli poszukujecie firmy, związanej stricte z branżą drogową, czy budowlaną, to polecam wam sprawdzić w wolnej chwili ofertę tej firmy: http://DROGOWE.COM.PL. Moim zdaniem mają naprawdę świetną ofertę, jeśli chodzi o pachołki drogowe i znaki. Polecam wam zajrzeć w wolnym czasie.
Zdecydowanie znalazłem inną firmę która posiada pachołki drogowe producent https://zped.com.pl/ . Jest tam bardzo duży wybór. Elementy bezpieczeństwa drogowego pozwalają na uniknięcie wielu nieprzyjemnych zdarzeń, kolizji czy wypadków. Zawsze się one przydają na drogach.
Gość

Re: Znaki drogowe

Post autor: Gość »

Jak kupujecie znaki drogowe to też nicrobase modułowe podstawy drogowe będą wam potrzebne. Bo takie podstawy są używane często, są popularne. W sieci możecie je zamówić, poszukajcie ofert jeszcze dziś.
Lambi

Re: Znaki drogowe

Post autor: Lambi »

Wprowadzenie tabliczek z nowymi technologiami, jak te dostępne na https://cenyonline.pl/tabliczki-do-znak ... drogowe24/ jest kolejnym krokiem w kierunku podniesienia standardów bezpieczeństwa na drogach. Wykorzystanie materiałów o wysokiej odblaskowości czy tabliczek solarnych, które są widoczne także w nocy, to przykłady innowacji, które mogą zrewolucjonizować oznakowanie drogowe. Kluczowe jest, aby te nowości były wprowadzane w sposób przemyślany, zawsze z naciskiem na zrozumienie i czytelność znaków.
ODPOWIEDZ