zakłady sportowe

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
wąglike3

Re: zakłady sportowe

Post autor: wąglike3 »

Jeśli ktoś gra to polecam mu serwis https://typydnia.net.pl/ , szczególnie ucieszy on fanów piłki nożnej. Znajdziemy tam bardzo dużo informacji z boisk całego świata, typy i analizy. Zarówno ligi krajowe jak i zagraniczne w tym liga mistrzów, strona jest bardzo często aktualizowana, dzięki temu nie ma problemu ze świeżością informacji oraz ich wykorzystaniem.
Paśikonik

Re: zakłady sportowe

Post autor: Paśikonik »

Ja sam gram i korzystam ze strony internetowej https://crazyslavic.com/, znajduje tam bardzo trafne analizy sportowe, i wszelkie statystyki co ułatwi obstawić nam wynik meczu. Ja pracuje z ta strona już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony z efektów jakie osiągam, co ułatwia mi bardzo dużo.
Gość

Re: zakłady sportowe

Post autor: Gość »

Zakłady sportowe to jest coś z czego korzystam, puszczam je i obstawiam od czasu do czasu. Udało mi się już coś wygrać ale nie jakieś duże pieniądze. Tą https://www.iforbet.pl/ stronę niedawno odkryłem i widziałem że dużo osób zaczęło tam właśnie puszczać losy.
ODPOWIEDZ