wyposażenie salonu kosmetycznego

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

wyposażenie salonu kosmetycznego

Post autor: kostka9 »

Niedługo będę kompletować sprzęt do salonu kosmetycznego. Z uwagi na wybór i jakość sprzętu, skłaniam się ku ofercie sklepu https://maxmedik.pl/422-medycyna-estetyczna . Czy ktoś z was tam zamawiał jakieś urządzenia? Zawsze lepiej jak się człowiek poradzi.
Awatar użytkownika
emilek25pl
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2020, 15:42

Re: wyposażenie salonu kosmetycznego

Post autor: emilek25pl »

Aktualnie taka działalność nie może być wykonywana. Warto o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: wyposażenie salonu kosmetycznego

Post autor: gabi22 »

Niestety nie znam żadnej hurtowni kosmetycznej. Musiałabym popytać o to swoją koleżankę, która prowadzi swój gabinet. Natomiast wiem, że niedawno korzystała z usług https://www.depilar.pl i ten namiar też może Ci się przydać. Możesz u nich wynająć laser do depilacji light sheer. W ten sposób będziesz mogła skutecznie przeprowadzić depilację.
delicjaś

Re: wyposażenie salonu kosmetycznego

Post autor: delicjaś »

Jeśli oferujecie usługi z zakresu stylizacji brwi i rzęs, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://amazinglashes.com/pl/p/Primer-do-rzes-15ml/793 . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Uważam, że warto przede wszystkim robić zakupy online, bo w ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.
Nishaknąpp

Re: wyposażenie salonu kosmetycznego

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 안전사설토토사이트추천
ODPOWIEDZ