remont

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

remont

Post autor: LadyD »

Okres remontowy rozpoczął sie już pełną parą. U nas też do remontu jest kilka pomieszczeń i zastanawiam się czy zlecać to takiej firmie jak ta http://taniopodklucz.pl/. Czy brać sie za to samemu. Wiem, że oni zrobili by to lepiej i dokładniej, ale trochę boję się kosztów. Doradźcie.

mleko bezlaktozowe
Awatar użytkownika
Anetta35
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:39

Re: remont

Post autor: Anetta35 »

Moim zdaniem jeżeli planujemy konkretny remont, rozsądnie będzie sięgnąć po usługi fachowców, w razie potrzeby nawet takich jak firma osuszająca warszawa . W tym konkretnym przypadku możemy liczyć na szybką realizację naszego zlecenie, w ramach którego zostaną także zlokalizowane ewentualne wycieki. Co więcej, w razie konieczności, możemy tutaj liczyć na pomoc przy negocjacjach z firmą ubezpieczeniową:).
Adam

Re: remont

Post autor: Adam »

Jeśli robicie remont i w trakcie jego przeprowadzania okaże się, że ściany są wilgotne, to zanim zdecydujecie sie na osuszanie, trzeba przeprowadzić ekspertyzę budowlaną, żeby ustalić skąd wilgoć się bierze. To jest poważny problem, od wilgoci do grzyba jest krótka droga, i trzeba problem rozwiązać u podstawa. Profesjonalne ekspertyzy tego typu wykonuje od lat firma Eko-Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Eksperci tam pracujący wskażą przyczynę zawilgocenia, przedstawią zakres prace jakie należy wykonać by wilgoci się pozbyć, także przedstawią ich kosztorys. Dzięki ich pomocy pozbędziecie się wilgoci na stałe.
Klara Roś

Re: remont

Post autor: Klara Roś »

Polecam farby Magnat. Bardzo dobre, w różnorodnej kolorystyce, każdy wybierze coś dla siebie. Maluje się prosto, po różnych powierzchniach. Dwie warstw farby spokojnie wystarczą do tego, aby ładnie wszystko wyszło. Co ważne, są farby do malowania zarówno pomieszczeń mieszkalnych, jak również kuchni, łazienek, pomieszczeń wilgotnych

.............................................................................................................................................................
ODPOWIEDZ